Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj lımevıre emule bearshare kullanlar ıcın paylasım kolonısı

• Holy_Bastard • 14 Ağustos 2006 12:54 • #579579
    Garmes değil , bu aslında garaj ile ilgili bir konu aynı zamanda. Garaj'daki insanların at gözlüklerinden bahsediyor bir bakıma. Sürü psikolojisi de var. Artık insanların geçmişte yapıpta pişman oldukları şeyleri gözönüne alın. Devamlı "senin yaşın küçük , kaç kenara" demekle olmuyor...
  • lena avrıl • 14 Ağustos 2006 13:14 • #579582
    katılıyorum holy bastard abicim bakarsanız yorumlarda hep bizim yaşlarımızdakilerle kavga ediliyor niyeyse untmayın ki siz direkt 20 yaşında mı doğdunuz sanki bizim beynimiz duruyor 18e gelince mi çalışmaya başlıyor....
  • rocke_r • 14 Ağustos 2006 14:28 • #579593
    ya anlamadıgınız su mesala garajda nıck calınırken ortalama 40 nıck calındı gecen 5 gun ıcınde bu 2 sı aynı yasta ıkısı dıgerının adını vermıyım supersın bravo gıbı tumceler kurdular ama 100 kısı olumsuz yazarken bunların bunu demesı sınırlendırdı her zamanda derım kımse karısamaz eger yasak bı sey yapsaydım olumsuz bı sı yapsaydım garaj da kolonı kurmama ızın vermezlerdı sadece benım bılmedıgım senın bıldıgın benım bıldıgım senın bılmedıgın muzık lerı sarkıları dınlemek dunyada kac kısının kullandıgı prgram sadece adı yanlıs secmıs olabılırım artı noktalarıma 2 dır laf edıyorsun bu da senı ılgılendırmez bence
  • lena avrıl • 14 Ağustos 2006 14:42 • #579596
    ver adını ben vereyim rockçi_kiz kankam olur kendisi

orda da söyledim ama anlamakta ısrar ediyosun
    biz kendince yaptığı hacki tebrik etmedik o yazdığı yorumlar esprili bir dildeydi hoşumuza gitti eee sen de bak ufacık yaptı ben yapamadım edasıyla koloninin reklamını yapıyosun hı9h madem sen direticeksin ben de kendi bildiğimi okucam....
  • rocke_r • 14 Ağustos 2006 14:45 • #579597
    ıstedıgını oku umrumda degıl kac kısı yorumuma katıldı sen gordun haberde cok ıyısın supersın dıye mesajlar attın sonrada ozurdıledın haberlerde tukurdugunu yaladın ben sana bı sey demıyorum baska artı kolonı reklamı degıl bu eger reklam olsaydı forum muduru sılerdı mesajları anlıycan ınsallah ama
  • Holy_Bastard • 14 Ağustos 2006 14:55 • #579598
    Bak güzel insan. Tükürdüğünü yalamak ile hatayı kabul etmek arasındaki farkı anlamıyor musun sen? Bilmeden konuşmakla suçlayıp zeka seviyeme laf ettin haddin olmadığı halde. Bu kızın düşündüklerini biliyor musun sen peki? Bilmiyorsun , neyse , sanırım zeka seviyenle ilgili bir şey. Ayrıca noktalarına değindiğimi söylemişsin. Doğrudur , ben noktalı olanlardan daha kaliteli şeyler beklerim. Yoksa boşuna mı onun ismi "Kalite Zinciri"?
  • rocke_r • 14 Ağustos 2006 15:03 • #579599
    alakası yok bana gore soz agızdan bı defa cıkar bosa yancılık yapmaya gerek yok yanı bana gore dedıgım gıbı dedıgının ya arkasında duracak ya da tukurdugunu yalıyacak yanı bıraz argo da olsa halk arasında kullanılan terım bu dur ve bence %100 dogrudur artı senın gercekten hıc bırseyden haberın yok uye detayıma gırersen garaja ne kadar katkı yaptıgımı gorebılırsın yanı yeterınce kalıtelıyım senınde haddın degıl benım noktalarıma laf atmak dun attın bı sey demedım ama bugunde atarsan ses cıkarırım karsılıgını verırım galıba ıyı bı unuversıte artı bolumde okuyorum ya sanırım ondan bıraz konusamlarım ya ıdare edıceksınız ya da susacaksınız
  • rubber soul • 14 Ağustos 2006 15:10 • #579600
    Nokta alanlar ,güvendikleri kişilere veriyorlar bu noktaları.
  • beklicem321 • 14 Ağustos 2006 15:12 • #579601
    noktalılar birbirlerini severler sayarlar.. ayrım yoktur.. senden ondan bundan bir farkımız yok..
    senin yetkilerin neyse benimkilerde o.
    bana güvenmeseydi noktayı veren şahıs vermezdi. benim bir hatam da onun da noktası gidiyor çünkü.
  • rocke_r • 14 Ağustos 2006 15:13 • #579602
    aynen oyle tesekkurler aydınlattıgınız ıcın daha detaylı ıcın
    http://www.garaj.org/icerik/205/Garaj-Kalite-Zinciri bakmalarında yarar var arkadaslarımızın