Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

içeriği silinen topiclerin sahibine nedenini bildiren mesaj atılsa

• aparat • 22 Ağustos 2006 15:07 • #579975
    bu mesajı bekçiye de attım
    garaj forumda yavuz çetin anma gecesi için birşeyler yazdım soru sordum niye silindi kim sildi anlamadım ama barı bulmakta zorlandım olaya geç kaldım..kimse sorumlu teşekkürler.öneri sundum gene silindi kuralları okusam da bunun niye silindiğini anlamadım. en azından silinen topic sahibine mesaj atılsa uyarılsa daha düzenleyici olmazmı??hani bir nusubet hesabı ama dip notlusu??? kim vurdu niye vurdu???
  • aparat • 22 Ağustos 2006 15:09 • #579977
    bir de genelde bu tür sorulara bekçi hariç sorumlularımız savunmacı cevap verir sadece soru sordum....saygılar...
  • rubber soul • 22 Ağustos 2006 16:11 • #579978
    ben sana elimden geldiğince cevap vereyim.
    İşte silinen mesajın:
    ben gitmek istiyorum ve çevremde o adamı müziği anlamayan kalaslar dolu...gidecek olan var mı??bir de izmir istanbul hattında git gel yaptığımdan taksimdeki tüm mekanları bilmiyorum roots bar nerededir ağalar??

Ve silinme nedeni:
    Mesajınızı, ilgili foruma yazmaya çalışınız.

Birde kişisel önerim var.Önce iğneyi kendimize batıralım.Böylece daha sağlıklı bir işlevi olur forumların.
    Kimseninde birşeylere yahut biryerlere vurduğu yok:)
  • aparat • 22 Ağustos 2006 16:21 • #579979
    oki ama ben dedim zaten sadece soru sordum diye.yani iğne bende ... o topici müziğe yazmadım çünkü gelen varmı buluşalım mı tadındaydı mekan yeri sormuştum. neyse ok cevap için teşekkürler ve aydınlatma için de. bu açıklama topic silindiğinde atılsa en başta bir daha gereksiz başlıkla soru sormama gerek olmaz bence. bu da bir öneri..tekrar sağol...
  • rubber soul • 22 Ağustos 2006 16:30 • #579980
    Estağfirulah.Bu mevzu daha evvelde tartışıldı.Gene benzer şekilde cevaplandı aparat.Yani buraya yazarken doğru yazıp yazmama sorumluluğu kontrol eden sorumluların görevi değil sizin göreviniz.Bir müzisyenle ilgili etkinliğin yeri müzik forumudur.Burası GaRaJ ile ilgili sorun,eleştiri,methiye,yergi vs içindir.Ayrıca yapıcılığın için ben teşekkür ederim.
  • aparat • 22 Ağustos 2006 16:34 • #579981
    yeniyim koyacak yeri şaşırmışım:önceki tartışmaları okusaydım gerek duymazdım zaten fil gibi soru sormaya..:P...yapıcılık??etki tepki:))saygılar...