Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bir şey sormak istiyorum?

• elltu • 24 Ağustos 2006 20:39 • #580061
    Bilmem farkında mısınız son zamanda acılıp ilk mesajı silinmiş
    -dolayısıyla kimse o topic'e cevap yazamıyo-konulara daha sık rastlamaya basladım..mesajın silinme nedenini sorgulamıyorum,zaten kimse durup dururken mesajları silmiyor ama mesela...
    konu yanlış yere acıldıysa örnegin müzikle alakalı konu garajda ise niye konuyu değilde mesajları siliyorsunuz..boşuna yer kaplamıyor mu?

en basit "grjdaki en sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz üyeler kim!" adlı konu boşa yer kaplamıyor mu..alakasız bi konu ve ilk mesaj silindiği için zaten kimse "bu mesajı cevapla" diyemicek..

işte anlamadıgım nokta bu heryerde karsıma cıkıyo bu durum,kendimi tutamadım...silin gereksiz konuları
    **...SAYGILAR...** ELLTUU
  • lena avrıl • 24 Ağustos 2006 20:42 • #580062
    ben de daha önce değinmiştim buna belki biraz değişiklik istiyodur teknik anlmada
    mesala kırmızılık yerine komple silinmesi topicin komple kaldrırılması gibi...
  • elltu • 24 Ağustos 2006 20:47 • #580063
    mesala kırmızılık yerine komple silinmesi topicin komple kaldrırılması gibi...

işte tam olarak anlatmak istediğim şey..mesaj silme yetkisi kimdeyse aynı kişi ya da kişilere konuyu kaldırmak için yetki versinler bence
  • PoWe • 24 Ağustos 2006 21:01 • #580064
    ya beyler (bayansanız kusura bakmayın) haklısınız haklı olmasına da bu durum çok da aciliyet gerektiren bi durum değil... yani tamam, anlamsız bir gereksizliği kaldırmak istiyorsunuz ama garaj yöneticileri, müdürler çok yoğunlar... çok daha önemli işleri var demiyorum ama her geçen gün yoğunluk çemberi biraz daha daralıyo...
    ama biyerde haklısınız... müdür arkadaşımız bütün mesajları silmeye harcayacağı zamanı bütün topiği bianda silmeye harcasaydı hem vakitten tasarruf ederdi hem de bu fazlalık problemi çözülürdü...
  • elltu • 24 Ağustos 2006 21:07 • #580065
    müdür arkadaşımız bütün mesajları silmeye harcayacağı zamanı bütün topiği bianda silmeye harcasaydı hem vakitten tasarruf ederdi hem de bu fazlalık problemi çözülürdü...

senin de dediğin gibi..
    not:(kendi adıma)bayanlar:)
  • PoWe • 24 Ağustos 2006 21:26 • #580066
    :)
  • syarar • 25 Ağustos 2006 12:32 • #580075
    bence taşınma özelliği eklensin forumdan forum olsun bitsin
  • manyak • 25 Ağustos 2006 12:40 • #580077
    Hala 4 sene önceki forum dizaynını kullanıyoruz arkadaşlar :) Teknik olarak yetersiz kaldı biraz site :)
  • lena avrıl • 25 Ağustos 2006 12:48 • #580079
    cidden mi okadar sene yuhh !!!
  • syarar • 25 Ağustos 2006 12:52 • #580080
    yaaa biz çığırıyoruz değiştirin vbulletin koyun diye ama dinleyen mi var biz kimiz sıradan üyleler