Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

silinen mesajlarla alakalı açıklama yapılsa.. Nasıl olur ?

• efkarlı • 26 Ağustos 2006 00:30 • #580110
    Ya kardeşim ben bu konuda herhalde en muzdarip adamım.. ve iyi niyet olduğuna inanamıyorum bir türlü..
    ki hala bu mesajımın silinip silinmeyeceği konusunda kendi kendime sorular yöneltiyorum..
    sadece gülümsedim diye mesajımın silindiğini hatırlıyorum. ":)" bu hareketi yaptım diye yani..
    Ben de diyorum ki.. hani silen arkadaş bu mesajı niye sildiğini mesajın altına yazarsa olay çözülmüş olur.. veya bir mesaj ile açıklar ise..
    Eee müdürlük kolay değil..
    Her ne kadar benim aklıma arkadaşlar ne zaman gelse o malum fıkra gelse de ben bu mesaj silme olayında keyfiyet olduğuna inanıyorum.
    Mümkünse bir açıklama yapılsın öğreneyim. Ve lütfen yetkili ağızdan olsun.
  • NefesAL • 26 Ağustos 2006 12:17 • #580111
    ilk örneği bu açtığın konuda gerçekleştirilebilir. korkmak lazım!
  • rubber soul • 26 Ağustos 2006 16:38 • #580114
    Açıklama zaten yapıldı sana.Kaç defa aynı soruyu soracaksın?

Gülmenle ilgili sualini yanıtlayayım.Ben sana kalite zinciriyle ilgili yıkıcı ve asılsız açıklamalarınla ilgili bu yıkıcı ve asılsız düşünce ve şüphelerinden kurtulman için birşey önermiştim.Demiştim ki bu üyelerin büyük bir çoğunluğu forum alanında yazmıyor.Yazsalarda nadiren yazıyorlar.Onun için GaRaJ içeriğindeki farklı kısımlarda yaptıkları işlere bak diye bir öneride bulunmuş,seni bu yanlış düşüncenden dolayı biraz yermiştim.Ama sen ;bu kadar duyarlı olduğunu söyleyen sen, buna sadece gülerek,yani konuyu laubali bir tavırla,ısrarla polemik ortamına sokan bir karşılık verdin.Yani güldün.Benim iyi niyetimle göstermeye çalıştığım asliyeti araştırma zahmetini dahi göstermedin.Buda kusura bakma ama kalite zincirine karşı aslında amaçsız bir öfke gibi geldi bana.Bende mesajını bu yüzden sildim.Biraz daha yapıcı ol lütfen,bundan ne sana nede başkalarına zarar gelmez.Yani açıkcası ben sana açıklama yapmaktan usandım.Ama başkaysa amacın onu bilemem.Amacının iyi niyetli olduğuna inanıyor ve bu tür sorularının artık gereksiz olduğunu hatırlatıyorum.
  • efkarlı • 26 Ağustos 2006 22:37 • #580120
    Bak abisi.. (yaşca senden büyük olduğumu tahmin ediyorum..) nedense hala iyi niyetine inanamıyorum ben.. çünkü;
    Durumun bu kadarı ile sınırlı olmadığını eleştriye dayanamadığına inanıyorum. belki şu an değişmiş olabilir.. umarım dediğin gibidir. lakin birinde öyle bir yazı yazdım ki birisi oturup okumaya kalksa en az (hızlı okuma kurslarını derece ile bitirse..) 5-10 dakikada okuyabileceği bir yazıyı sen veya başşka bir müdür ben yazıyı yazdıktan 2 en fazla 3 dakika sonra sildi..
    Ha bu arada sizin bu kalite zincirinize eleştirel bir ifade ile yaklaştığım hatta ironiyi bazen abarttığım doğru.. ama link vererek muhatab kabul etmeyen, yukarıdan bakan tavırlarınız şahsen beni güldürüyor.. :) ":)" bu ifadeyi gördüğün an bu mesajı silebilirsin mesela.. :)
    hadi kolay gelsin.. *

*= Biliyorum ki bir yere varmayacak. bu sebeble burada kesiyorum. Selametle...
  • rubber soul • 26 Ağustos 2006 22:45 • #580121
    Kesmen senin içinde en hayırlısı oldu. Benim infoma bile bakmayı aklına getirememişsin.24 yaşındayım ben.Yani yaşıtız.Bence buradaki hiçkimsenin senin nutuk gücünle ilgilendiğini zannetmiyorum.İllaki birileriyle atışlacağım diyorsan kendine bir siyaset ya da hır-gür sitesi bul.Orada sabah akşam didişirsin birileriyle.Ama burada bunu yapamazsın,silinir yazdıkların,buranın huzurunu bozamazsın.
  • manyak • 27 Ağustos 2006 01:12 • #580122
    - Bu mesaj forum kurallarına uymadığı için silinmiştir -

Çünkü:1-Forumda gereksiz geyik yapılmış(Geyiğin gereksizi !)
    2-Sürekli büyük harfler kullanılmıi(Arkadaş salya saçıyo bağırırken ondan..Bi nevi temizlik yaptık)
    3-Bizler de insanız, forum silmekten haz alıyoruz.
    4-Şaka len almıyoruz ehehe :)
    5-Geç oldu bu çünküleri sıralamak, biz eskiyi seviyoruz.
  • efkarlı • 27 Ağustos 2006 01:18 • #580123
    :) ben oradaki yaş hanesini hep değiştiririm.. bir süreden beri.. gecen hafta 65 yazıyordu mesela :) çok değil bir kaç yaş büyüğüm ama.. bunu yapmamla alakalı eleştiriler alabilirim ama bir süredir.. aslında uzunca bir süredir pek ciddiye almıyorum.
    senden bir ricam var.. veya bu mesajları silen arkadaş ile.. lütfen yazılan yazıya başka pencelereden de bakın.. ne demek istediğine bir bakın.. bunu neden diyorum biliyor musun silinen ilk mesajımda ben çok ciddi ve önemli bir konuda (ki garaj'ın menfaati olduğuna %100 inanıyorum) yazılan yazım silindi.. ve niye biliyor musun.. yazıyı silen arkadaşın okur-yazarlığının abartmayayım okur'luğunun iyi olmadığından.. belki ilk mesaj olmayabilir ama ilklerdendi.. eminim.
    okuduğumu anlayamadığına kalıbımı basarım.
    sonra seninde uslubun hiç hoş değil.. öyle itici bir tavrın var.. belki bu yüzden sevmiyorum seni..
    neyse vel hasılı kelam. konu budur. huzur bozmuyorum.. şuur olmayada çalışmıyorum. belki uzun bir zamandır. sen sosyoloji okuyorsun bir at sineği mevzusu vardır ya hani..
    selametle.
  • manyak • 27 Ağustos 2006 01:25 • #580124
    allaha emanet ol kardeşim :P
  • Aria GalaCtiCa • 27 Ağustos 2006 15:04 • #580125
    Daha demokratik olur
  • _rasmus_ • 30 Ağustos 2006 15:02 • #580158
    bence de neden sılındıgını anlarız daha ıyı olur