Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Firefox destegi

• Archer • 2 Eylül 2006 19:35 • #580215
    Merhabalar,

Garaj.org site yapısı olarak Firefox'a uyumlu değil. Firefox piyasaya çıkalı çok oldu ve Internet Explorer'dan sonra en çok tercih edilen tarayıcı olarak kabul ediliyor.

Garaj.org'un da artık Firefox'a tam destek vermesini rica ediyorum.

Bu konu daha önce kaleme alındı mı bilemiyorum. Sitedeki arama sonuçlarında çıkmadı. Forum aramasını da bulamadım. Ya yok ya da Firefox kullandığımdan çıkmadı.

Esen kalınız.

Saygı Sevgi.

Archer.
  • vovin35 • 2 Eylül 2006 20:22 • #580216
    Garajda Firefox kullanmak tam bir işkence
  • NefesAL • 2 Eylül 2006 22:10 • #580217
    ben de firefox kullanıyorum ama söylediğiniz gibi bir sorun yaşamadım :s
  • -maJestY- • 2 Eylül 2006 22:38 • #580219
    Gerçekten çok delirttiği zamanlar oluyor , genelde button'lara tıklayamama sorunu yaşıyorum aynı zamanda üye profili görme sitedeki linklere tıklayamama sorunu sıkça başıma geliyor :(
  • rocke_r • 2 Eylül 2006 22:46 • #580220
    fırefox ta garmesı kullanamıyorum bı de bazende butonlara tıklayamıyorum ıns duzeltılır
  • vovin35 • 2 Eylül 2006 22:48 • #580221
    evet en çok butonlara tıklarken sorun oluyor genelde 5-6 defa sayfayı yeniliyorum anca öyle düzeliyor
  • beklicem321 • 3 Eylül 2006 02:53 • #580222
    Garaj'da Firefox gayet güzel çalışıyor. Hatta IE'den daha hızlı ve iyi.. Fakat tek sorunu birisi size mesaj atmadan siz mesaj gönderemiyorsunuz. "Script" sorunu var.. ve linklere tıklayamama sorunu da reklamlardan kaynaklanıyor. Sağ tarafta ve üst taraftaki bannerlar neredeyse o anki sayfanın tamamı üzerinde etkili oluyor. bunu etkisiz hale getirmenin tek yolu Adblokerlardır. Bu konuda sorun yaşayanlar benimle irtibata geçsinler. Programın linkini verebilirim.
    İyi geceler
  • Archer • 3 Eylül 2006 15:50 • #580228
    Merhabalar,

Dediğiniz doğru. Firefox çok daha hızlı ve hafif çalışıyor. Tercih etme sebeplerinden birisidir.

Script sorunu olup olmadığını bilemiyorum fakat banner konusunda haklısınız. Firefox ile uyuşmayan birşeyleri var. Sol ve sağ taraftaki kolonlar için de benzer sorun söz konusu.

Garajanda da çalışmıyor.

Önerdiğiniz Adblocker gibi programların Garaj.org daki bu eksikliği idare etmek olduğu kanaatindeyim.

Garaj Bekçisi'nin Garaj.org'a tam Firefox desteği kazandırması çok daha sağlam bir çözüm olacaktır.

Saygılar.

Archer.
  • weyyyy • 5 Eylül 2006 01:28 • #580259
    arkadasım her bılgısayr farklıdır uyumsuzluklar yapabılır benımkınde bısey yok mesela olmuyosa ieexplorer denersin bu kadar basıt acılcak konumu bu sımdı
  • -maJestY- • 5 Eylül 2006 17:17 • #580269
    bu da enteresan bi bakış açısı tabi...