Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GAraj ı amacına uyun kullanmak...

• weyyyy • 5 Eylül 2006 01:22 • #580258
    Bir çok ınsan burayı amacına uygun değılde mırch , chat odası gıbı kullanıyor bu hosuma gıtmıyo gıdın arkadasım ozaman chat odalarına
  • cthulhu88 • 5 Eylül 2006 03:56 • #580262
    Orası daha masraflı :P sapı var abazanı var :D belli olmaz bu sanal dünya
  • narkozz • 5 Eylül 2006 21:10 • #580278
    abi bu konu çok tartışıldı bırakın amaçsızca kullananları kendi hallerine sen amacına uygun kullanıyo musun sorun yok ozaman :) biz yüz vermeyelim pes ediyolar zaten :P
  • gitarist • 9 Kasım 2006 23:01 • #581791
    evet amacına uygun kullanmıyarak sevgılı edınen cok arkadasımız mevcut :=)
  • grupmulanbu • 10 Kasım 2006 17:45 • #581807
    yaa kardeşim..ona bakarsan üniversiteyi sen sevgili bul diye yapmamışlar ama sen sevgili buluyosun..yani insanın olduğu heryerde olur bu türlü olaylar..naparsın işte insan duygulu(abazalık ta var tabi) bi yaratıktır..

bu ara da garaj bazında düşünürsek...kimsenin rahatsız edildim deme hakkı yok bence..bekçi amca uğraşmış yapmış koymuş oraya "sadece arkadaşlarımdan mesaj almak istiyorum" butonunu..hem ayrıca "rahatsız oldum!!" butonu da var..

pehh..böyle şeylere gerenk yok..
  • gitarist • 10 Kasım 2006 18:10 • #581808
    reel le sanal hayatını ayırdıgın gunu gormem dılegıyle...
  • rubber soul • 10 Kasım 2006 18:24 • #581809
    Sanal hayat kadar yalandır reel hayatta :)Tabi "reel hayat kadar gerçektir ,sanal hayat" sonucuda çıkar bundan.
  • grupmulanbu • 10 Kasım 2006 20:31 • #581815
    öyle düşünme..sanal hayatını yaşadığın insanlar da reel..yani en nihayetinde bi insanla konuşuyosun..yani sana cevap veren şey bi makina değil(what is the matrix??woowww)..en güzeli işi sanaldan reele dökmektir..o zaman herşey süper oluyo..işte biz bu duruma mutlak iletişim diyoruz..konuştuğun kişiyle sadece iletişim için konuşmuş oluyosun...yani konuşmandaki amaç onu tanımak veya onunla sanal seks yapmak veya onunla dalga geçmek falan olmuyo..işte bu noktaya gelmek amaçtır..araç olan ise internettir..