Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

PCnet, dünyanın en pahalı internet erişimine karşı!

• narkozz • 8 Eylül 2006 00:21 • #580383
    Soyguncu TELEKOM

ülke lena yı küstürmüşşşş.
    özür dilerler lenacım sen gitme diye tüm isteklerini de yaparlar merak etme :P yeterki sen burda kal =D
  • lena avrıl • 8 Eylül 2006 11:40 • #580390
    Soyguncu TELEKOM

gitçem hem de dönmicem çok da ciddiyim ne verdi bana bu ülke dandik bi burs parasından başka hee ne verdi?

giderim orda adam gibi yaşarım ....

(ciddiye almayın hemen diye düzletiyim bari ben)
  • vovin35 • 8 Eylül 2006 13:11 • #580394
    Soyguncu TELEKOM

ne verdi bana bu ülke dandik bi burs parasından başka hee ne verdi? giderim orda adam gibi yaşarım

yazmıyayım dedim ama dayanamdım
    bu yorumu yaşına ve bazı değerleri tam kavrayamamana veriyorum..

Bu ülke vatan savunması için 35.000 evladını şehit verdi ne için verdi ?? (biraz düşün)
    bu vatan için kurşun atan ve kurşun yiyen şerefli ağabeylerinin hiç mi aklına gelmedi bunu yazarken??
    "Sahipsiz olan bir memleketin batması haktır. Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır"
  • lena avrıl • 8 Eylül 2006 16:30 • #580414
    Soyguncu TELEKOM

oo biraz fazla ciddiye almışın sen ya gülme efekti koymamışım haklısn vovin abi de...

ben gene de burda kalmayı düşünmüyorum ilerde meslek hayatım için burda çok da yükseleceğimi zannetmiyorum :):):)
  • ville89 • 8 Eylül 2006 16:44 • #580415
    Soyguncu TELEKOM

gitçem hem de dönmicem çok da ciddiyim ne verdi bana bu ülke dandik bi burs parasından başka hee ne verdi?

bence ciddiye almasına sen neden olmusun.. ben bu yazıda hiçbir mizah anlayışı göremedim lena..
  • lena avrıl • 8 Eylül 2006 16:48 • #580416
    Soyguncu TELEKOM

gitçem şekline yazmam mesela çok bilinen bir repliktir gitçem bu ülkeden abi ?? ama bunu diyen insanalr bu ülkeye ne vermiştir hiç yani ben hem kendime dalga geçmiş oluyorum bu yazımda her eşyi açıklamam mı lazım??:)
  • narkozz • 8 Eylül 2006 17:22 • #580417
    Soyguncu TELEKOM

eee madem yazdın açıkla bakalım :)
  • ş e ff a f • 8 Eylül 2006 19:39 • #580419
    bir ara ben de düşündüm böyle bi kampanya başlatmayı. (hatta aldieb'de yardım ve yataklık edecekti) ama çok emek ve zaman gerektiği için yemedi :) o yüzden bu kampanyaya çok sevindim, çok gerekli bence. tepkisiz bir toplum oldukça çok daha ezileceğiz çünkü. herkes desteklemeli...
  • nefretimsin • 8 Eylül 2006 20:06 • #580421
    Soyguncu TELEKOM

konu nerden nereye gelmişş=))