Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yanlışlar düzeltilsin!!!

• PoWe • 11 Eylül 2006 01:18 • #580522
    yöneticilere ve özellikle anketlerden sorumlu müdür kişiye:

- anketlerde hır çıkaranları, hakaret edenleri, kavga edenleri vs. cezalandırıyorsunuz, çok güzel... ama buna bu kadar dikkat edeceğinize neden şu eski ve saçmasapan anketleri kaldırmıyorsunuz artık? dayaklık anketler var mesela mutlaka rastlamışsınızdır:
    Sesli Düşünce sorar:
    evet mi? hayır mı?

ve gerçekten herkes oy verdi, cılkı çıktı hatta esprisi kalmadı, yorulduk artık, ayrıca bu anketin müzikle ne alakası var?bende yapıyorum a zaman 2008 avrupa kupasını sizce kim kazanır? evet hatta şimdi yapıyorum...

-anketlere yorum yazabilme özelliğini ben istedim, aslında herkes çok uğraştı ama ben özellikle üç kere konuyu gündeme getirdim, 3.sünde kabul edildi, burdaki amacım GERÇEKTEN saçmasapan olan anketlere gelen tepkilerin göz önünde bulundurulması ve anketin ipinin çekilmesiydi, ama maalesef sadece kavga ve gürültüyü önlüyorsunuz, e zaten kavga gürültü vs.. yorum özelliği gelmeden önce yoktu, değişen bişey olmadı yani.... 4 yıl önceki anket hala duruyormu, müzikle alakası var mı yok mu hiiiiiiiiç umrunuzda değil, sorarım bu ne biçim düzen tertip? hayır hiçbişey yoksa kardeşim yetki verin bana bütün saçmasapan anketleri kaldırayım ordan inanın insanlar daha mutlu olacak... ne bu ya illallah geldiher önüne gelen anket yaparsa, yönetici de bu kadar vurdumduymaz olursa böyle saçmasapan bi yığın anket karşımıza çıkıp durur işte....