Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajdaki Zincir Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

• A Dead Castle • 9 Ekim 2006 02:34 • #581048
    Garajda listenin en üstündeki noktalı ZİNCİR ÜYESİ olmak ya da noktasız olmak,zincir gereksizmidir yoksa iyimi,rahatsızmısınız yoksa sizi ilgilendirmiyormu,bazı üyelerin dediği gibi saadet zincirimi yoksa sadece birbirini tanıyan arkadaşların birbirini eklediği bişeymi ? ne düşündüğünüzü belirtirseniz seviniriz.
  • beklicem321 • 9 Ekim 2006 04:41 • #581050
    Bir zamanlar senine içine olduğun yer. Sen anlat senden dinleyelim, hı olmaz mı?
  • cthulhu88 • 9 Ekim 2006 13:10 • #581051
    Ben de bir zamanlar içindeydim.Atıldığım için şimdi " zincir ayrımcılık sebebidir,şudur,budur,olmasın zincir" falan diyemem.Yerinde bir uygulama bence.Elbette bu uygulamada da pratikte sorunlar çıkıyor ama ben kendi adıma eş-dost tarafından eklenmemiş olmayı dilerdim.Bu kadar şimdilik söyleyeceklerim :)
  • A Dead Castle • 9 Ekim 2006 13:14 • #581052
    Tamam anlatıyım o zaman.Garaj zinciri bence şu an çığırından çıkmış bi durumda.Birbirini ekleyen arkadaşlar sırf aynı kolonide oldukları için hemde,zincirde 2 üyelikten fazlası olanlarmı dersin (yasak ya hani) gereksiz laf yarışı yapanmı dersin (kalite zinciri ya) ne biliyim.Benim lafım belli kişilere onlar zaten kendilerini biliyorlar,zincirdeki bütün kişilere değil lafım yani.
    Kalite adına kendini bilmezin bir iki kişinin tamamıyle SAADET ZİNCİRİ ne çevirdiği bi olay haline geldiğini düşünüyorum,benim zincirde olamamam dolayısıylede değil.Çünkü ben kendi yaptığım bişeyden dolayı çıkartılmadım,eklediğim kişi çıkarıldığı için ben çıkarıldım.Ama hakkaten biraz dikkat edilseydi hiç fena olmazdı.Bunu zincirdeykende basbas bağırdım ama duyan yoktu maalesef.
  • beklicem321 • 9 Ekim 2006 14:09 • #581053
    "Garaj zinciri bence şu an çığırından çıkmış bi durumda.Birbirini ekleyen arkadaşlar sırf aynı kolonide oldukları için hemde,"

"Ben kendi yaptığım bişeyden dolayı çıkartılmadım,eklediğim kişi çıkarıldığı için ben çıkarıldım."

Bir tezatlık söz konusu sanki..
    Amacım polemik yaratmak değil sadece anlayamamaktan kaynaklanıyor. Açıkarsan tereddütüm kalmayacak.
  • A Dead Castle • 9 Ekim 2006 14:28 • #581054
    Garaj zinciri KALİTE değilmi arkadaşım adı üzerinde zaten.Ama yukarda belirtmek istediğim şey Kalitenin kalktığı ve sadece aynı koloni arkadaşı olması sebebiyle üyelerin birbirini eklemesidir.
    Alttaki ise KALİTE ya da koloni arkadaşlığıyla hiçbir bağlantısı bile bulunmayan bi cümledir.Sadece neden benim zincirde olmadığımı açıklayan bi cümle.Tezatlığı nasıl kurdun anlamadım.
  • ibanetze • 9 Ekim 2006 14:38 • #581055
    Tezatlığı anlaman için "kalite" yani "zincir" gerekiyo..
  • A Dead Castle • 9 Ekim 2006 14:44 • #581056
    Yoksa anlayamıyormusun ? :)
    Ben hala nasıl bi tezatlık var orda anlamadım.Birbirinden çok bağımsız 2 cümle var orda :)
  • ibanetze • 9 Ekim 2006 14:46 • #581057
    O iki cüle arasında bi cümle daha var,sadece noktalı virgüllüler görebiliyo ;)
  • beklicem321 • 9 Ekim 2006 17:10 • #581058
    Eklediğin kişi senin kolonindeyse ve onun yüzünden zincir üyeliğinden çıkartılıyorsan ve yukarıda bas bas "sırf aynı kolonideler diye birbirlerini ekliyorlar" ibaresini kullanıp bunun yanlış olduğunu söylüyorsan işte burada tezatlık derim ben.. Çuvaldız ve iğne olayı..
    İşte bu konuda ben "aydınlatırsan" sevinirim.. Yoksa eğer düşündüğüm şekildeyse bir "tezatlık" söz konusu olur.. Olmaz mı?Yoksa hala işine geldiği gibi mi devam edeceksiniz beyfendi?!