Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kullanıcı Seviyesi Hakkında

• Decemberist • 5 Kasım 2006 03:32 • #581606
    Şu forumlara kayıt olduğuma olacağıma pişman oldum. "the_ram" gibi çocuk çocuk dolmuş,terbiyesizlik-saygısızlık had safhada. İnsanın yaşı küçük olabilir ama ahlak,olgunluk apayrı kavramlar. Biz de 14-15 yaşında olduk ama hiçbirzaman internete girip egolarımızı tatmin etmedik. Bu mesaj bu forumlara attığım son mesajdır.

the_ram sana da iki çift sözüm var evladım.
    Birincisi yaşından utanma,akıl yaşta değil baştadır. Yaşın neyse ona göre hareket et ama ahlaklı ol.
    İkincisi ekranın arkasından insanlara rahatsızlık vermeyi kes çünkü bu acizliğini ortaya koyuyor. O yaptığın seviyesizlikleri hiçkimsenin yüzüne karşı yapacak cesaretin yok.Bu sözlerden alınması gereken sadece "the_ram" değil elbette.

Siteyle ilgili de birşeyler söyleyeceğim:
    İçerik olarak güzel bir site yapmışsınız. İlanlar,gruplar falan bir eşi daha olmayan bir site olmuş. Fakat forum açıyorsanız bunun denetimini yapmalı,bununla ilgilenmelisiniz. Seviyeyi korursanız ancak hitiniz yükselir.

Saygılar
    Kalın sağlıcakla
  • beklicem321 • 5 Kasım 2006 03:36 • #581607
    :s :s
  • REaDinGMyeYEs • 5 Kasım 2006 12:43 • #581609
    Eğer ismini verdiğin şahsiyetten rahatsız olmuşsanız, Bunu bekçiye belirtebilir ve o kişiyi bu siteden uzaklaştırabilirsiniz.
    Insanların alnında yazmıyor ne gibi karakterinin olduğu. Emin olun ki bitek siz değilsiniz bu tür kişilerden rahatsız olan.
    Ama bizler bu kişileri gördüğümüzce bekçiye belirtip uzaklaştırılmalarını sağlıyoruz. Böyle yapmasaydık bu site yol geçen hanına dönerdi. Yaşadığınız hoş bişey değil tabi ki... Ama her rahatsız olan sizin gibi konu başlığı açsa,
    Garaj Müzik Birimi değil, Garaj Yakınma Birimi olarak adlandırılırdı...Konu dışı yapmak istemiyorum ama Bugün düşünün, Gerçek yaşamımızda da bu gibi yaşanmışlıklarımızda olmuştur mutlaka. Hatta dahada Kötüleri gelmiştir başımıza. Hırsızlık, Kapkaççılık, Yankesicilik, Tinerciler, Sapıklar vs. vs. Bunları Polise teslim etmek görevimizdir, diğer insanlara da rahatsızlık vermesinler diye.
    Eğer biz onları ihbar etmezsek nerden bilebilicekler ki?
    Ve bu siteyide yanlış tanımanızı istemiyorum bir kaç kişi yüzünden!?
    Unutmayın ki heryerde var böyle insanlar...
    Bir gün mutlaka anlayacaklardır Hatalarını.
    Er ya da Geç...
    Ama hatalarını anlamaları için bizimde bi katkımız olmalı değilmi?

Saygılar...
  • Single_FACTOR • 5 Kasım 2006 14:14 • #581610
    Dert efkar dağıtma forumuna döndü burası. her tartışma yaşayan derdini buraya anlatıyor.
  • EMG 85 • 6 Kasım 2006 11:17 • #581629
    Arkandayım the_ram =)
  • karayansima • 6 Kasım 2006 14:14 • #581631
    nasıl yani:))
  • the_ram • 6 Kasım 2006 14:19 • #581632
    bu ne yaa kendimizide mi savunamicaz artık yaaa!!! yeter yeter!!
  • rubber soul • 6 Kasım 2006 14:39 • #581633
    başka rahatsız olan varsa gelsin, hazır topic açılmışken:))

Geyik içerikli ve/veya kavga gürültü çıkarmaya meyilli konuları uzatmayınız, cevap yazmayınız.
    Bu kurallara uymayan mesajlar silinir, forumun huzurunu bozan üyeler forumdan uzaklaştırılır

Sanırım
    bu ne yaa
    sorunun cevaplarını almışsındır.
  • the_ram • 6 Kasım 2006 15:51 • #581635
    kişisel hakaret söz konusu burda!
  • REaDinGMyeYEs • 6 Kasım 2006 16:46 • #581636
    Tekrarlıyorum..

Eğer ismini verdiğin şahsiyetten rahatsız olmuşsanız, Bunu bekçiye belirtebilir ve o kişiyi bu siteden uzaklaştırabilirsiniz.