Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'dan beni msn'e ekleyen bir abaza...

• İntihar Süsü • 6 Kasım 2006 20:37 • #581665
    mesut:
    sana foto verebiliriim
    ‡...cansız bedenimi örtmüş gazete kağıtları, çiseleyen yağmur temizler etrafımdaki kanı...‡:
    niye
    mesut:
    kız fotoları
    mesut:
    ister misin
    ‡...cansız bedenimi örtmüş gazete kağıtları, çiseleyen yağmur temizler etrafımdaki kanı...‡:
    yaw git
    g.tümemi sokim
    mesut:
    zevklen diye
    mesut:
    yardım
    grjdan mısn sn
    mesut:
    öyle zevk alorsan öyle
    mesut:
    yok barjdan
    nik ne
    mesut:
    yollım mı
    hayır
  • İntihar Süsü • 6 Kasım 2006 20:38 • #581666
    [email protected]

sizde böyle biri varsa direkt silin arkadaşlar
  • A Dead Castle • 6 Kasım 2006 20:45 • #581669
    Garaj MÜZİK Birimi :)
    Ayrıca Bişey Söylemek İstiyorum Bu Konuda Madem Rahatsız Oluyorsunuz O Zaman Yazmazsınız E Mail Adresinizi Olur Biter.Güzel Bi Kız Eklese Buraya Gelip Msn Adresini Vermezsiniz.Verin Diyen Yok Ama Madem Yazıyorsunuz Kusra Bakmayında Sonuçlarına Katlanmalısınız Arkadaşlar.Gereksiz Başlık Açmanızı Gerektirmez Bu Tip Şeyler.
  • Mumya_Bebek • 6 Kasım 2006 20:51 • #581671
    senin gibi iste..

niye bence gerek var.sonuçta ben okurken çok eğlendim.iyi ki koymuş:P
  • İntihar Süsü • 6 Kasım 2006 21:00 • #581674
    sağolasın mumya bebek destek çıktığın için
  • Single_FACTOR • 6 Kasım 2006 21:01 • #581675
    Hassasiyet için teşekkürler !!!

bu güne kadar 64795 üye arasından Abazalar tarafından MSN e eklenmiş kimse yoktu.
    bu uyarıcı mesaj için teşekkürler hepinizi bilgilendirdin. sağol varol
  • A Dead Castle • 6 Kasım 2006 21:07 • #581677
    niye bence gerek var.sonuçta ben okurken çok eğlendim.iyi ki koymuş:P

Dostum ne yazdığını okumuyormusun yoksa anlamıyormusun ?
    Okurken eğlendim diyor yani senin sorununla bi ilgisi yok.Destek çıktığı falan yok.Başka biri aynı dertten muzdarip olsa demekki yine okuyup eğlenicek.Ben seni düşündüğüm için çözüm yolu söyledim ve eleştiride bulundum.Ama sen DESTEK ÇIKTIĞI nı sanıp birde teşekkür etmişsin :))) süpersin :)))
  • deathvalley • 6 Kasım 2006 21:33 • #581686

bu ne ya şimdi. dikkat çekmeye mi çalışıyorsunuz..böyle saçma konularla burayı niye işgal ediyorsun.GaRmes le mesj atarsa rahatsız oldum dersin orda öyle bi seçenek var..ya da rahtsız oluyorsan msn ni yazmıcan oraya diyelimki yazdın oda seni eklemişse ve rahatsız oluyorsan engellersin olur biter..
  • beklicem321 • 6 Kasım 2006 21:36 • #581687

hala MSN adresi duruyo :D dalga mı geçsem acaba ekleyip :P
  • deathvalley • 6 Kasım 2006 21:40 • #581689

kötü fikir değil aslında:DD