Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajdaki reklamlar abartı değilmi_?

• NeGüZeL_İsTnbL • 28 Kasım 2006 19:11 • #582345
    diğer sitelerdeki gibi reklama ekranın köşelerini falan sıkıştırmış olsalardı iyi olurdu abi resmen gözümüze girecek ya üstteki reklam neyse ne de anasayfadaki o kocaman telefon reklamı abartı.
  • memoscream • 28 Kasım 2006 20:42 • #582347
    GaRaJ nasıl kazanacak?

Arkadaşlar...
    Bu reklamlar olmasa GaRaJ nasıl para kazanacak?
    Bekçi para kazanmayacaksa neden bu kadar ilgilensin bu siteyle?
    Herşey para için değil diyecek olanlar var biliyorum veya hobi olarak yapıyor diyecek olanlar vardır....
    Maalesef bu devirde parasız yaşanmıyor...
    Ayrıca site o kadar güzel ve sistemli ki hobi olarak yapıldığını zannetmiyorum bu işin...

Hem bakım böyle güzel bir site bize ücretsiz olarak sunulmuş...
    Gülü seversen dikenine katlanacaksın hocam...

Biraz daha düşünün...
  • bilinmess • 1 Aralık 2006 18:48 • #582382
    GaRaJ nasıl kazanacak?

çokk haklısın.aynı fikirleri paylaşmakla beraber kendinizi birde bekçinin yerine koyun derim.o zaman anlayanlar çıkabilir...
  • fizban • 2 Aralık 2006 01:13 • #582409
    reklam amacına ulaşıyor o halde. istenilen de tüketicinin ürünün gözüne sokulması ile dahi olsa tanıtılmasıdır ya:-)
  • fizban • 2 Aralık 2006 01:16 • #582410
    GaRaJ nasıl kazanacak?

para önemli mi her şey sana t için müzik için diyenler.. buna katılabilirim. evet para önemli olmayabilir ama gereklimi. oksijen kadar;-)
    site bi ara o kadar genişlemişti ki bandwich(böyle mi yazılıyordu) limitini aşmıştı. bu derece büyük bir sitenin belli bir maliyeti de vardır. eh reklam olmadan da maliyet karşılanamaz. biraz daha yukarda ki mesajım da ise reklamın nedne o derece büyük olduğunu açıklamıştım ayrıca ona da bakabilirsiniz.
  • memoscream • 2 Aralık 2006 16:42 • #582417
    GaRaJ nasıl kazanacak?

Samsung reklamı kalkmış yuppii :P
  • SAUBER • 2 Aralık 2006 19:13 • #582418
    GaRaJ nasıl kazanacak?

hehe evet reklamın amacı zaten dikkat çekmektir ki.. en çok kişiye nasıl ulaşırız diye düşünüyorlar.. ve bu site de tabi ki parayla dönüyo.. sanatınızı tanıtmanız için paraya ihtiyacnızı var.. siz bir gazete bastınız ama dağıtım yapamazsınız bunun değeri kalmazki..ayrıca şu örneği vereyim.. mesela Cumhuriyet gazetesi ne kadar 750bin flndı sanırım en son... Milliyet ne kadar 350 mi 250 miydi neydi.. oysaki Cumhuriyet renksiz genel olarak ve daha az sayfası var ama daha pahalı, çünkü aldığı reklamlar çok sınırlı.. oysa dopan grubu gazetelere bakın gazetenin neredeyse yarısı reklam... ayrıca Cumhuriyet çok daha az basılıyor..