Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Muattap Kim?!

• Single_FACTOR • 25 Kasım 2006 23:37 • #582264
    benim postum yazıldıktan 0,50sn sonra silinebiliyor mesela, yardıma ihtiyacın olduğunu sanmıyorum
  • rubber soul • 25 Kasım 2006 23:43 • #582265
    Çükü şu an online'ım.Kurallara aykırı bir şey yazmışsındır bende görmüşümdür ,o yüzden silinmiştir.Yardımdan kastım şu;Ben ya da forum adminlerinden herhangi biri GaRaJ da olmayabilir.

Böyle mesajlar görürseniz buraya yazmak yerine bana ya da Bekçiye ya da Nem'e haber verirseniz,ilgili konu ya da mesajdan haberimiz olur.Gider,ilgilenir,gereğini yaparız :)
  • Single_FACTOR • 25 Kasım 2006 23:53 • #582266
    değer verdiğim bir sitenin bölümünü daha iyi görmek için elimden geleni yaparım ama bu şekilde bir yaklaşım herşeyi köreltir malesef.
  • nefretimsin • 26 Kasım 2006 13:12 • #582270
    ya garaj eskiden böyle değildi.. :( çok değişti çoookk:( :'(
  • fizban • 28 Kasım 2006 02:10 • #582321
    biraz yanlış anlışılma durmu var sanırım. bi kişi gıcık listenizdeyse ondan mesaj almazsınız ya da siz birinin gıcık listesindeyseniz ona mesaj atamassınız. o nedenle rubber mesaj atamadığını söyledi.
    ;-)
  • syarar • 29 Kasım 2006 16:23 • #582369
    Lütfen...

Disiplin kaliteye götürür ama bence de kuralların veya oluşumun gözden geçirilmesi tartışılabilir. Şu an dünya değişiyor GaRaJ'da değişmelidir diyenler ağırlıkta... Yani siteye yenilik canlılık kazandırabilecek fikirlerin gerçeğe dönüşmesi gerekli.Ama bu site yönetilmesi,kontor altında tutulması çok zor bir site. 65916 üyesi olup da forumda bir müdürün(öyle biliyorum kulakları çınlasın)sorumlu olduğu yerde her zaman sorunlar olacaktır diye düşünüyorum...Çünkü kimsenin 24 saat bilgisayar başında olmasını bekleyemeyiz ...
    Sadece biraz daha karşılıklı anlayış gerekli bence...Ve biraz daha saygı...

Saygılar :D