Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Öneri:

• sadecemüzik • 1 Aralık 2006 20:12 • #582383
    Forumlardaki topic'lerle ilgili bir önerim var: Bir topic'e belli bir süre hiçkimse mesaj yazmayınca, topic zaman aşımına uğramış kabul edilip kilitlensin. Üyeler bu topic'leri sadece okuyabilsinler, topic'e mesaj yazamasınlar. Hatta fantastik bir detay: Üye, "Bu mesaj'a cevap yaz"a tıklayınca "Bu topic, zaman aşımına uğradığı için kilitlenmiştir." diye bir uyarı çıksın. :))Çünkü aylar hatta yıllar önce açılmış topic'ler tekrar gündeme getirilebiliyor ve aynı şeyler ısıtılıp ısıtılıp tekrar konuşuluyor. Özellikle de rutin ve kalitesiz topic'ler.
    bkz: "Garaj'da Aşk Başkadır"
  • syarar • 1 Aralık 2006 20:21 • #582384
    güzel bir fikir ben çok eski mesajlara baktığımda kilitlenmiş olduğunu görüyorum bu kilitlenme olayı biraz daha abartılırsa hiç de kötü olmaz bir hafta on gün gibi..
  • hiyerrapol • 1 Aralık 2006 20:23 • #582385
    bu sefer de o konular yeni başlıklar olarak açılmasın...
  • sadecemüzik • 1 Aralık 2006 20:26 • #582387
    Benim, çok eski topic'lere bakmak gibi bir adetim olmadığı için bundan haberim yoktu. Demek eski topic'ler kilitleniyor. O zaman talebimin gerçekleşmesi imkansız değil. Senin de dediğin gibi süre biraz daha öne alınırsa iyi olur. Örneğin bir topic'e iki ay kimse bir şey yazmamışsa v.s.
  • sadecemüzik • 1 Aralık 2006 20:27 • #582388
    Şimdi de tekrar tekrar aynı konular açılıyor zaten merak etme.
  • System666 • 1 Aralık 2006 20:42 • #582391
    Gereksiz gibi geldi bana...Forumda yapılması gereken onca değişiklik ve eklenti varken bununla uğraşmak absürd bence biraz.

Bekçi babanında dediği gibi.''Üzümü yiyip bağcıyla çay içmek lazım.''

DaRKNeSS
  • syarar • 1 Aralık 2006 20:46 • #582392
    İtirazlara

Üyeler bu topic'leri sadece okuyabilsinler

yazmış zaten sağolsun sadecemüzik
    okudukları bilgi istedikleriyse eğer zaten yeni topic açmazlar istedikleri değilse açsınlar onu biz de isteriz zaten...
  • sadecemüzik • 1 Aralık 2006 20:46 • #582393
    Bağcıyla çay içeriz, ayrı mesele. Yapılması gereken başka değişiklikler de olabilir, yapılsın. Öncelik buna verilsin veya yalnızca bunun yapılması kâfi gibi fikirlere sahip değilim. Sadece rahatsızlığımı dile getirdim ve bu doğrultuda öneride bulundum. Yapılır ya da yapılmaz.
  • Necrophilliac • 1 Aralık 2006 21:12 • #582397
    İtirazlara

Şu güne kadar ben yeni bir üyenin bilgi için eski topic'i hortlattığını hiç görmedim.Hep yeni topic açıldı, topic kirliliğinin olmasının sebebi bu.Eski topic'ler kitlenirse hakkaten daha güzel olur.Aynı topic'ten 10-20 tane olmuş bir zararı yok.Ama 400-500 mesajlık topic'ler okunmuyor.Hani uğraşmayanlar bir yana, bazen bilgisayar kaldırmıyor 400-500 mesaj.
  • sadecemüzik • 1 Aralık 2006 21:30 • #582400
    Arkadaşlar ne yaptınız? O sildiğiniz mesajlar yalnızca tartışma içermiyordu ki. Şimdi bu topic'i okuyan bir sürü insan aynı soruları sorabilir, aynı şeyleri söyleyebilir ve ben konuyla ilgili o mesajlara yazdıklarımı tekrar yazmak zorunda kalabilirim. Kaldı ki son mesajımda tartışmayı burda yapmamamız gerektiğini de yazdım. Hiçkimse kalkıp iki kişinin atışmasının ortasına girmez. Tebrik ederim!