Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda Sevdiğimiz Ve Değişmesini İstediğiniz Şeyler Neler ?

• kaşif • 14 Aralık 2006 23:43 • #582592
    Garajı toptan seviyorum zaten tek tek saymayayım şimdi:) Çok şey öğrendim sayesinde.

Bazen gezinirken farkettiğimiz aksaklıklar olabiliyor mesela, her bölüme de müdür ataması yapılmış durumda, kim nerenin müdürüdür bilirsek derdimizi garmes yoluyla daha kolay anlatabiliriz.

Koloniler bölümünde 90 gün mesajlaşma görülmeyen kolonilerin kapatılacağı yazılı fakat 4-5 aydır mesaj yazılmayan ama halen açık olan koloniler var, galerilerde çiçek-böcek ya da voleybolcu kız resimleri görmeyi de garipsiyorum açıkcası, bunlar temizlenebilir.

Makalelere gelince bence arka planda falan kaldığı yok diğer bölümler kadar ortada. Ziyaret edip etmemek üyelerin tercihi.
  • Screamager • 17 Aralık 2006 20:45 • #582677
    Yeni arkadaşlar edinmek istiyor/istemiyor

"Yeni arkadaşlar edinmek istemiyor" ibaresini gereksiz buluyorum. İlan yazıyorum, cevap geliyor ama ben cevap gönderemiyorum. Niye, çünkü cevap yazan arkadaş "sadece eş-dost listesinden mesaj kabul ediyor" muş.
    Şimdi bu kullanıcının hatası olabilir. Ancak ben merak etmiyorum kimin arkadaş aradığını veya aramadığını. Mesaj atmaya çalışırken bu ibareyi görmek istemiyorum, beni ilgilendirmiyor.
    Benzeri siteler mevcut. Aklın yolu bir, "ignore" diye bir seçenek olur, basarsın geçersin.
    Kısacası, "Arkadaş edinmek istiyor/istemiyor" uygulamasını gereksiz, zaman kaybı ve belki biraz da "artistik" olarak görüyorum.
  • sadecemüzik • 17 Aralık 2006 21:00 • #582679

İlanların cevabı Garmes olarak mı gidiyor? İlan vermediğim ve cevaplamadığım için haberim yok, mazur görünüz. Eğer öyleyse ilan veren birinin sadece eş-dost listesinden mesaj alması saçma. Ama arkadaş edinmek isteyip istememek sadece bir uyarı niteliğinde. Biri, arkadaş edinmek istemeyen birine geyik yapmak için mesaj attığında o mesaj bekçiye havale edilebilir ve o arkadaşı bekçinin elinden kimse alamaz. :)) Belki itici görünmesi açısından değerlendiriyorsun ama tamamen çözüm üretmese de biraz yardımı oluyor. Hiçbir etkisi yok diyemem.
  • Nem • 17 Aralık 2006 21:26 • #582680

"Arkadaş edinmek istemiyor" ile "sadece eş dost listesinden mesaj kabul etmek" tamamen farklı şeyler.

Arkadaş edinmek istemiyorum uyarısı sadece caydırıcı amaçlı bir uyarı. Bu özelliği seçmiş olan üyelere mesaj gönderememek gibi bir şey yok. GRJ'ı sadece arkadaşlık sitesi olarak kullanmaya çalışan insanları bir ölçüde uzaklaştırmak için yapılmış bir özellik.

Sadece eş dost listesinden mesaj almayı seçip de insanlara mesaj gönderip cevap beklemek ise kullanıcı hatası (belki de kullanıcı gıcıklığıdır kim bilir). Bu arada ilana gelen cevapların aynısı mail adresinize de gönderliyor. Bu tip durumlarda mail ile iletişim sürdürülebilir.
  • Screamager • 17 Aralık 2006 21:47 • #582681

Evet, ikisinin ayrımını bilmiyordum. O vakit yazımı "sadece eş-dost listesinden mesaj kabul etmek" seçeneğine yönelik yazılmış kabul ederseniz sevinirim. En azından cevap yazdıkları ilanın sahibinin mesajı gitmeli diye düşünüyorum.
    Bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ederim.
  • temperamental • 29 Aralık 2006 11:29 • #582850

forumlar

forumlarda eskiyen konuların arkaya gidiyor olması geyiğe lüzümsuz insanları bir nebze uzaklaştırıyor.
  • CRN_CRN_ME • 2 Ocak 2007 15:46 • #582934
    evet neden silindiği yazsın!
  • Too_ChEE • 4 Ocak 2007 13:02 • #583056
    bencede neden silindigi yazsın bi de bazen dogru dürüst nedeni yokken silebiliyolar mesajı
  • Metalist_Boy • 4 Ocak 2007 13:17 • #583059
    Evet bencede neden silindigi yazsın ve de forum bence cok güzel bulletin falan bence hiç gerek yok zaten bu siteyi diger sitelerden ayıranda bu forumu...
    ama tabi bekcinin bilcegi bişi ben bişi diyemem nasıl dogru goruyosa onu yapsn ama mesajların neden silindigi yazarsa iyi olur
  • reunion • 24 Ocak 2007 22:36 • #583440
    üstten pat diye inen reklamlar...!