Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Konu Dışı

• chumbucket • 25 Aralık 2006 23:11 • #582770
    bi forum daha olsa şöyle..
    cırcır vırvır gibi geyik değil:D gerçi o forumun zamanında ben buralarda değildim ama.. genel olarak herhangi bi şeyin konuşulabileceği paylaşım yapılabileceği bi forum olsa iyi olur bence. bazen bakıyorum mesela güzel konular da açılıyor ama yeri yanlış olduğu için mesajların hepsi siliniyor, bu sefer de yönetim çok katıymış gibi algılanıyor.
    neyse ben dileiğimi belirttim destekleyen yazsın..
  • Metalist_Boy • 25 Aralık 2006 23:23 • #582772
    Olabilir.
    Konu dışı bir şeyi nereye yazacagını şaşırıyor insan,
    herhangi bir yere yazdıgındada siliniyor iyi fikir.
    Tabi bekci ne der orasını bilemem...:D
  • cthulhu88 • 26 Aralık 2006 11:11 • #582777
    Müzik bölümünde bile sınırsız geyik yapılırken konu dışı bölümünün cıvıtılacağı sebebiyle açılacağını sanmıyorum ama destekliyor muyum açılmasını?Evet.
  • narkozz • 26 Aralık 2006 12:32 • #582778
    bencede abartılır gibi geliyor çünkü yukardaki yorumda da söylendiği gibi müzik forumunda bu kadar geyik yapılıyorken belli bir konusu olmayan forumda neler olacağını tahmin edebiliyorum.. sanırım bu dileğin yerine getirilmez ama ben de sonuna kadar destek veriyorum. ;)
  • BurakFender • 26 Aralık 2006 12:46 • #582779
    e öyle bir forum açılsa müzikteki saçma şeyler zaten o foruma kayardı...
  • chumbucket • 26 Aralık 2006 18:47 • #582788
    e tamam işte destek geldiği sürece oy çokluğuyla açtırabiliriz sanırım;)
  • narkozz • 26 Aralık 2006 19:02 • #582789
    böyle düşünüp umutlanmanı istemem arkadaşım =)
    şu garaj üyelerinin %80 i hatta daha fazlası cırcır vırvır forumu istiyor da açılıyor mu?
    sanırım cevabı biliyorsun saygılarımla.. =)
  • chumbucket • 26 Aralık 2006 19:26 • #582791
    cevabı biliyorum da o kadar geyik olmaz dedim ya en başta.
    yani belli kurallar çerçevesinde serbest bi forum istiyorum, çok mu:P
  • narkozz • 26 Aralık 2006 19:54 • #582792
    de biz de diyoruz ki müzik forumunda bile o derece geyik varken öyle bir forumda neler olur bir düşünsene :P
    ayrıca ben çoğunluğun sağlanmasının pek bir şey ifade etmediğini örneklemek istemiştim iyi akşamlar efem =P
  • sadecemüzik • 26 Aralık 2006 20:15 • #582793
    Birazdan Nem ya da Bekçi gelip, "OLMAZ!!!" diye gürler. :))
    Biliyorsunuzdur, çok fazla talep edildi ayrı bir forum. Ama yöneticiler bu konuda çok katılar. Benim fikrime gelirse; eskiden ben de açılması taraftarıydım ama şimdi bakıyorum da bu kadar özen gösterilmesine rağmen, "müzik" ve "garaj" forumunda abuk sabuk muhabbetler ediliyor. Bir de serbest konulu bir forum açılırsa olacakları düşünemiyorum. :)) Gerçi neticesi belli; yine kapanır eninde sonunda.