Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Mesajım Silindiiii :'(

• vikings • 31 Aralık 2006 21:37 • #582904
    Metalist_Boy sen bu forumda yeni sayılmazsın mağlum başlık açarken nelere dikkat edeceğini bilmen gerekir.bunun yerine başlık açmak yerine şikayetini mesajla bildirebilirdin.ama bazı silinen mesajlara bende gıcık oluyorum.
  • Metalist_Boy • 31 Aralık 2006 22:38 • #582905
    Yaa evet kusura bakmayın da işte ne biliyim sonucta istedigimde enstruman yaa nereye yazıcagımı sasırdım..
    Bundn sonra dikkat ederim ve ayrıca yeniden soyluyorum
    silinen mesajlarımızın neden silindigi yazsa ya da diyelimki 4 tane forumdan birini sectigimiz sayfada hangi kişi hangi forumun yöneticisi falan onları yazsa daha iyi olur..
    benimde aklıma geldi mesaj atmak ama kimin yönetici oldugunu bilmedigim için kime atıcagımıda bilemedim..:D
    Ama ögrendim enstrümanınki rubber soul mus :D bundan sonra bu forumla ilgili ona mesaj atarım bi sorun oldugunda tekrar özür dilerim ama bu dediklerimi yapılabilirse daha kullanıslı olur ve forum kirlenmez diye düşünüyorum tabi en iyisini yine bekcim bilir...
    bekcinin işine karısılmaz :D
  • syarar • 31 Aralık 2006 23:06 • #582906
    hepsininki rubber soul :)) çünkü garaj.org bir forum sitesi değil ve foruma da bir müdür atanmış..

ayrıca üstüne gelmesinler bu kadar ben müzik forumu yerine garaj forumuna mesaj atan üyeler biliyorum! :)
  • Single_FACTOR • 1 Ocak 2007 00:07 • #582907
    söylediğimi destekleyen bir sürü mesaj, forumlarda zaten gereksiz yerlerde ve satırlarda durmakta. ancak aralarından sanki kura çekmekte olan bu arkadaş, nedense standartları kuralları savunur; yaptığını haklı göstermesi elbette doğru ama her zaman söylerim; mesajları Belirli satandartlar dahilinde keyfi ve işine geldiğinde silmesi dışında işini adil yaptığını düşünmüyorum.

bkz.Enstruman forumundaki"400 ytllik bas gitar" başlığı vs... daha niceleri...
  • aydngelnseslr • 1 Ocak 2007 01:17 • #582908
    İşini adil yaptığını düşünenler var ki, hala forum müdürü.
  • Metalist_Boy • 1 Ocak 2007 12:41 • #582919
    O zaman artık bi sorun oldugunda kime gitcegimi biliyorum :D
  • Single_FACTOR • 1 Ocak 2007 13:06 • #582921
    İşini adil yaptığını düşünenler var ki, hala forum müdürü.

Bir de düşünmeyenler var ki; hayla forum müdürü,
    Eğer forum müdürü olmasaydı; zaten adil ya da olmayan bir izlenim de varolmayacaktı.
    ama forum müdürü olupta; işini iyi yapan biri de olabilirdi "rubber soul".
  • rubber soul • 1 Ocak 2007 13:50 • #582922
    Bahsettiğin mesaj silindi.

Bu arada dün bayram ve eski yılın son günüydü.Malum çoğu insan bilgisayar başında olmaktan farklı şeyler yapar bu tür günlerde.GaRaJ'ı açar açmaz bu mesajlarla karşılaşmak biraz garip geldi bana.Bu arada altta nickimi"rubble soul"diye yazmışsın.Bilmeyenler için açalım.Rubble İngilizce'de "Moloz,Taş yığını"gibi anlamlar taşıyor.Eğer kastın bu değilse mesajını düzelt lütfen.Ucuz kelime oyunları bunlar ve hiç yakışmıyor buraya.
  • Single_FACTOR • 2 Ocak 2007 13:39 • #582929
    Bu arada altta nickimi"rubble soul"diye yazmışsın.Bilmeyenler için açalım.Rubble İngilizce'de "Moloz,Taş yığını"gibi anlamlar taşıyor.Eğer kastın bu değilse mesajını düzelt lütfen.Ucuz kelime oyunları bunlar ve hiç yakışmıyor buraya.
    hay allah. oyle aklımda kalmış. düzeltim.