Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Acemi birliğim bitti şimdi usta oldum 3 günlük eğitim yaradı :)

• rubber soul • 3 Ocak 2007 23:58 • #583039
    3 günlük bekleme bittikten sonra isteyen istediği forum konusuna,kurallara uymak şartıyla istediği kadar mesaj yazabilir.
  • syarar • 4 Ocak 2007 00:01 • #583040
    bence arkadaşımız sen ne kadar aktifsin öyle.. der gibi şaşkınlık ifadesi olarak yazdı...niye yazdın filan diye değil..
  • Netalllica • 4 Ocak 2007 00:04 • #583041
    durun bismillah dakika bir gol bir ilk açtığım konuda tartışma olmasın akıllarda o şekil kalırım aman deyim :)
    bence arkadasın niyeti o reklamlardaki gibi sen buralarda yenisin galiba demekten ziyade
    şşş bilader sen buralarda çok rahat geziniyorsun ne o öyle pijama terlik ayağında.. azcık usturuplu ol
    yeni gelinler gibi bi süzül kenarda bekle
    dedi :)
  • syarar • 4 Ocak 2007 00:10 • #583042
    peki sen artık hep burdamısın?

yanlış anlama..severiz seni bağrımıza basarız..
  • Netalllica • 4 Ocak 2007 00:13 • #583043
    abi sırayla sevmeye başlayacaksınız gibi geliyor bana :)
    hatta aklıma çok iyi bir fikir geldi ben burda ilklerimi yazayım hafızam zayıftır zaman olu döner not alır okur bakarım :)

ilk mesajı atan : garaj bekçisi ( sanırsam kendisi buranın admini ya da sahibi olsa gerek. herkesin korktuğu şahsiyet. )

ilk hoşgeldin diyen : syarar ( bilgi sayarı kapat tuşuna basarken aklıma ilk gelen isim olacak sanırsam )

ilk kafayı takan : sadece müzik ( hakkında hiç bir bilgim yok profiline bakmışsam na şurdan müzik forumuna gitmek nasipo olmasın )

yazdığımı ilk beğenen : sadece müzik ( nasıl oldu bende anlamadım umarım bir tetris oyunu değildir )

ilk koloni daveti : abazalara hayır kolonisi ( severim hayır işlerini, hiçte hayır diyemedim )

ilk defa bu forumda silinmiş mesajları gördüm ve merak ettim ( mesaj neden silinirki daha yeniydi onlar ışıl pırıl. kirli olsa yazarlarmıydı heç ? )

beni ilk gülümseten mesaj ( grupmulanbu isimli arkadasın rakı ve balık konusunda yazdığı anısı )

ilk garmesim : sadece müzik ( tablar ve egzersiler ile ilgili yardım destek hattı )
  • sadecemüzik • 4 Ocak 2007 00:25 • #583046
    ilk kafayı takan : sadece müzik ( hakkında hiç bir bilgim yok profiline bakmışsam na şurdan müzik forumuna gitmek nasipo olmasın )

Bak bak. Güzel şeyler yazıyor. :))
  • Netalllica • 4 Ocak 2007 00:28 • #583048
    aman efendim teşekkür ederim :)
    dur hemen yukarıdaki günlüğüme not düşeyim bunu :)
  • sadecemüzik • 4 Ocak 2007 00:41 • #583049
    Bu arada bütün ilkleri not olarak tutmaya kalkarsan yandın. İlk kolonim, ilk garmesim, ilk tartışmam, ilk dejenere Türkçem, ilk ilanım, ilk makalem, ilk haberim, ilk... :))
  • Netalllica • 4 Ocak 2007 00:45 • #583050
    Allah dan ergenliğime denk gelmedi :)
  • metalikmanyak • 4 Ocak 2007 16:07 • #583066
    peki dikkat ederim..