Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Koloni komiserliği deviri...

• Nem • 23 Ocak 2007 20:08 • #583429
    Düzeltildi, güzel oldu ;)
  • Nem • 23 Ocak 2007 20:17 • #583430
    Ortak komiserlik mümkün mü? :))

İki komiser olmaz da komiser yardımcılığı gibi bir şey olabilir. Ama ne zaman olabilir bilemiyorum. Aslında son zamanlarda olabilecek bir çok şey varken hiçbir şey olmuyor, olamıyor, olduramıyoruz, duruyoruz olduğumuz gibi, oldukça sabit ve sakin oluşumuz bu olamayışın sebebi olmalı..
  • sadecemüzik • 24 Ocak 2007 16:15 • #583432
    Ortak komiserlik mümkün mü? :))

Komiser yardımcılığı da fena fikir değil. Bazı yetkilere sahip bir üye olması güzel olur. Tabii bunun kim olacağına komiser karar vermeli. Ama dediğim gibi iki komiser olması en azından benim için daha iyi olur. Çünkü şu anda komiseri olduğum koloni, aslında violoncellist arkadaşımla birlikte açmaya karar verdiğimiz bir koloni. Bu yüzden benim yetkilerime onun da sahip olması güzel olurdu. Örneğin, keşke bir konser duyurusu yapmak için koloni mesajı yerine duyuru bölümünü kullanabilse. Biliyorsunuz, yalnızca komiserler duyuru ekleyebiliyor. Ben, elbette onun talebi olmasa bile duyuru bölümüne kopyalıyorum onun bu tür mesajlarını. Ama keşke istediği zaman istediği gibi duyuru ekleyebilse. İyi olur gerçekten. Eğer komiser yardımcısı gibi bir düşünceniz varsa, başta duyuru yetkisini değerlendirmeye almanızı rica edeceğim. Teşekkürler.
  • syarar • 27 Ocak 2007 18:55 • #583485
    Yapılmış bile çok teşekkürler.. :)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 5 Şubat 2007 23:52 • #583648
    ee noldu komiserlik devri..