Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Replyların modlar tarafından silinmesi

• NeGüZeL_İsTnbL • 4 Mart 2007 16:05 • #584202
    Cevapların modlar tarafından silinmesi

haklı gibi görünebilirsin ama hadi diyelim bi mesaj var yüzde yüz silinmeli, modların bunları olabildiğince az kişinin görmesi gerektiği inancında. Öylede...
    Nolcak şikayetlerimi bekleyecek modlar.. Bırak silsinler bişi eksilmez... Yeterki adil olsunlar egolarını tatmin edici şekilde, bencilce ve kabaca davranmadan silsinler canları sağolsun...
  • mansons pain • 4 Mart 2007 16:14 • #584203
    üstelik bu silme olayı çok abartılı bi hal aldı bir örnek vereyim kendi yazdığım foruma sinirlendiğim ve hakaret ettiğim için mesajım silindi gerekçesi de;Açılan konular hakkında kişilerin zeka seviyesiyle ilgili bağlantı yakıştırması yapılması; kışkırtırıcı haraketlere girer. devam edilmesi ise üyeliğin silinmesine yol açabilir gibi bişeydi şimdi ben kendi kendime bile hakaret edemeyecekmiyim tamam beni benden fazla koruyosunuz sağolun ama ben zaten kendi zeka seviyeme de laf atacak değilim gerçekten o olaydan sonra neye uğradığımı şaşırdım (single_factor abi eminim sadece beni düşündün çok teşekkür ederim,bana kendi kendime hakaret etmemeyi öğrettin sağol)-bi anti parantez alayım yanlış anlaşılmalara karşı bu mesajım oldukça içten yazıldı hiçbir alay etme veya birisine sataşma amacı taşımamaktadır
  • donald_cobain • 4 Mart 2007 17:15 • #584204
    işte bu da büyük ihtimalle modun mesajı tam okumamasından kaynaklanıyordur mesajın içinde salak herif gerizekalı gibi bir söz öbeği geçmişse eğer ahanda hakaret deyip silinmiş olabilir dediğim sistem bunlarında önüne geçiyor (fikir benim ya övebildiğim kadar övmeliyim:)))
  • donald_cobain • 4 Mart 2007 17:20 • #584205

abi sonuçta bizlerde çocuk değiliz yani bir mesajı görmemiz sorun yaratmaz moderaörler farklı bir ırkmı onlar neden görebiliyor o zaman :)) biz görünce körmü olcaz bakıcaz beğenmezsek işaretlicez son karar yine modun olacak ama silmek için bir sebep olmaksızın silinmesi kesinlikle yanlış bunun düzeltilmesi içindir uğraşım...
  • cthulhu88 • 4 Mart 2007 22:03 • #584209
    Fikre katılıyorum.Muhalefet düşünceler beni tatmin etmedi.Böylesi daha hoş olurdu bence.
  • CRN_CRN_ME • 4 Mart 2007 22:12 • #584210

evet katılıyorum.... eger bir konuda ufak bir tartısmaya yola acabilecek bir mesaj varsa konu hemen siliniyor...kendimden biliyorum :)...ama bence eger tartısma yaratmamak için siliniyorsa bu şekilde tartısmalara da yol acmamak için neden silindiği yazmalı o da var....
  • CRN_CRN_ME • 4 Mart 2007 22:14 • #584211

evet katılıyorum.... eger bir konuda ufak bir tartısmaya yola acabilecek bir mesaj varsa konu hemen siliniyor...kendimden biliyorum :)...ama bence eger tartısma yaratmamak için siliniyorsa bu şekilde tartısmalara da yol acmamak için neden silindiği yazmalı o da var....
  • NeGüZeL_İsTnbL • 5 Mart 2007 00:34 • #584213
    moderatörler herzamanda okumadan silecek diye bir durum söz konusu değil bu bahsettiğin sadece bir istisna...

Ne demişler
    istisnalar kaideyi bozmaz...

Onun için;
    bunlara gerek yok...
  • kare-te • 5 Mart 2007 01:37 • #584216
    hadi ya ne demokrasisi ? 10 aptal 1 akıllının olduğu yerde demokrasi olmaz =) sonra uğraş dur dünyayı deiştiricem diye :D
  • syarar • 5 Mart 2007 14:41 • #584222
    kesinlikle katılıyorum.kare-te ye