Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Youtube Engellendi Şimdi Ne Olacak ?

• NeGüZeL_İsTnbL • 7 Mart 2007 21:29 • #584322
    [::K.İ.L.İ.T::]ben denedim açılmıyor.
  • System666 • 7 Mart 2007 21:33 • #584323
    [::K.İ.L.İ.T::]O zaman proxy kullanman en sağlam fikir olacaktır senin için...

DaRKNeSS
  • NeGüZeL_İsTnbL • 7 Mart 2007 21:37 • #584324
    [::K.İ.L.İ.T::]ayarlarımı değiştirmesem daha iyi olur youtubesız de yaşarım ben..
  • l-i-m • 7 Mart 2007 21:54 • #584325
    [::K.İ.L.İ.T::]salalyın youtubeyi gitsin ya!!
    pikniktube.com var mis gibi(hem de Beyazıt ÖTÜRK'ün)
  • ga ga • 8 Mart 2007 00:37 • #584327
    [::K.İ.L.İ.T::]şimdi ceza kime verildi? yürümeyen hukuk sisteminin yapabileceği en kolay şey engelleme.
  • fizban • 8 Mart 2007 01:00 • #584328
    [::K.İ.L.İ.T::]yalnız videolar kaldırılmadı sadece biz ulaşamıyoruz. geri kalan bütün dünya izlemeye devam ediyor. hani burda bir nevi göz görmeyince gönül kanması olayı var...
    her şeyden öte cevap hakkımızda elimizden gitti. ceza youtube a mı yoksa bize mi??
  • fizban • 8 Mart 2007 01:02 • #584329
    [::K.İ.L.İ.T::]ülkemizde internet kullanımı dünyanın %3 ü bile değildir. lütfen gerçekçi olalım. bizim ki bizim de sadece ttnet bağlantıcıları yani bağlanamaması bir düşme yaratmaz.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 8 Mart 2007 01:07 • #584330
    [::K.İ.L.İ.T::]iyi dedinde, napcaklardı savaş mı çıkarsalardı..
  • donald_cobain • 8 Mart 2007 01:13 • #584333
    [::K.İ.L.İ.T::]%3 iyi bir değer ayrıca burda bir videonun silinmesi karşılığında kazanılacak daha çok para var ve youtube.com'a yapılan erişimlerde türkiyenin oranınında gayet iyi olduğunu biliyorum türkiyedeki çoğunlukta ttnet kullandığına göre youtube'u baya bi bağlar bu durum gerçi asıl sorulması ereken soru şu bu yetkililer(!?) bu hakkı nereden alıyorlarda erişim engeli koyuyorlar bir site TC kanunlarına göre yasaklıysa eğer tüm türkiye içinde yasaklıdır bu tamamen ttnetin tekel olmasından kaynaklanan bir durum aslında hiçbir hakları yok bu konuda türkiyede
  • JON_SCHAFFER • 8 Mart 2007 06:31 • #584334
    [::K.İ.L.İ.T::]diplomasi özürlü bir toplumuz kabul etmek gerekir.her ne kadar yasak kaldırılmış da olsa dünya üzerinde bir kez daha kaybettiğimiz itibarı geri kazandırmayacaktır.bu durum hepimiz için oturup mevcut durumu değerlendirme fırsatı olmaktadır.bu olay bir kez daha göstermiştir ki en güvenilen toplum kesimlerinden olan hukukçularımız bile günümüz koşullarının gerektirdiği perspektife sahip değiller.ülkemizin çoğunluğunun teknoloji alt yapısını sağlayan kurumun da böyle bir yanılgıya düşmesi içler acısı.yukarıda iyi olmuş tarzı konuşan arkadaşların biraz ciddi düşünmelerini istiyorum aklımıza ilk gleni yapmak sorunları böylesine bağnaz bir mantıkla çözmek çok saçma.bu zihniyet değişmeli arkadaşlar yoksa daha birçok özgürlük elimizden alınacak.

bir daha bu tarz sansürler yaşamamak dileği ile...