Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Cok merak ediyorum bu garaj stüdyolarının özelliği ne?

• Metalist_Boy • 8 Mart 2007 23:05 • #584348
    Yanlış anlaşılmasın da nasıl oluyor da ünlü olan seyleri bu studyoda yapıyorlar yani özelliği ne?Türkiye'nin en iyi stüdyosu falan mı?Eger öyleyse her isteyen girebiliyor mu mesela?
  • CRN_CRN_ME • 8 Mart 2007 23:06 • #584349
    parasıyla değil mi kardeşim her isteyen girer bence :S ünlü olan seyler derken neyi kastettin anlamadım? :S
  • Metalist_Boy • 8 Mart 2007 23:13 • #584350
    Yani demek istediğim böyle normal bir stüdyoya giren insanlar değil.Mesela garajın anasayfasında görüyorum bilmem ne garaj stüdyolarında kırmızı odada,yeşil odada,sarı odada falan yapılıyor diyor.Yani bu programlar öyle her stüdyoda yapılmaz.Yani bu stüdyo cok mu güzel,kaliteli ya da enstrümanlar mı güzel?Ve parası ne kadar genelde stüdyolar 10-15 ytl falan oluyor.Peki bunun fiyatı ne?Bu kadar özelliğe göre standart bir fyat olmaması lazım.Tekrar diyorum yanlış anlasılmasın sadece meraktan soruyorum.Hep gözüme carpıyor da.
  • CRN_CRN_ME • 8 Mart 2007 23:19 • #584351
    http://www.garaj.org/haber/15959/garaj-org-studyolari-ve-performans-merkezi-kadikoyde-acildi.htm

buyur..gayet güzel..ama yinede oraya giden birilerinden yorum almak daha mantıklı tabi o ayrı...gidenleri bekliyorum...
  • Metalist_Boy • 8 Mart 2007 23:28 • #584352
    Oooo gercekten cok hos yaa.İstanbul'da olsaydım baska bir tanesine hayatta gitmezdim.Herşeyi cok güzel.Resimlerden bile anlasılıyor.Ha bir de tanıtımına gitarlarıda yazsalardı daha güzel olurdu ama bu da yeter.Amfileri görünce zaten insanın içi gidiyor..:D Bende ünlü olsam her türlü programımı orada yapardım valla.Teşekkürler.
  • Nem • 9 Mart 2007 11:05 • #584353
  • Ktulu • 9 Mart 2007 12:08 • #584354
    İyimiş Nem hayırlı olsun :)
  • -maJestY- • 9 Mart 2007 12:37 • #584355
    Etkinlikler Garaj Performans Merkezinde oluyor,ekipmanlar da "Kırmızı Oda"dan getiriliyor sanırım... Garaj Performans Merkezi zaten bu tip etkinlikler için hazırlanmış bir mekan,yani burası grupların prova yapması için değil.

Diğer 3prova stüdyoyu ise herkes kiralayabiliyor bildiğim kadarıyla...
  • Metalist_Boy • 9 Mart 2007 13:34 • #584358
    Ama eger ekipmanlarda zaten Kırmızı Oda'dan getiriliyorsa ve orasıda herkes tarafından kiralanabiliyorsa sonuc Garaj Performans Merkezi'yle aynı ayardadır.Ha öyle olmasa bile bence odalar da cok kaliteli.Tek kelimeyle süper ne diyeyim,tebrikler.
  • GaRaJ Bekçisi • 9 Mart 2007 13:51 • #584359
    Bir iki şey söylemek lazım sanırım. Öncelikle alet edevat olarak tüm stüdyo kompleksinden yararlanmanın dışında sadece sahneye ait ekipmanlar da var. Örneğin kameralar ve projeksiyon sistemi. Atölyelerde oldukça işe yaramıştı...

Stüdyolar herkesin kullanımına açık arkadaşlar. Nem'in gönderdiği linklerden detayları öğrenebilirsiniz. Konuyla ilgili tüm soruları GRJ'dan Archer'a sorabilirsiniz, stüdyoya telefon ederek de iletişime geçebilirsiniz...

Archer üye detay sayfası: http://www.garaj.org/uyedetay.php?uye=132
    Telefon: 0 216 338 13 78

Görüşmek üzere