Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'a Albüm Kritiği Bölümü Konulabilir mi ?

• A Dead Castle • 3 Nisan 2007 13:54 • #585216
    Bugün itibariyle güzel bir albüm indirdim.Ve bunun değerlendirmesini yazmak ve arkadaşlara şarkı tavsiye etmek isterim.

Acaba GaRaJ'ın sağ köşesine (İlanların,yeni eklenen şarkıların,linklerin olduğu bölüme)
    ''En son albüm kritikleri ''
    şeklinde bir bölüm açılamazmı ?

Haber ekler gibi albüm resmini koyarız,albümünü çıkış tarihini falan yazarız.Sonra da kritiğini yaparız.Arkadaşlar üzerinde yorumlarda bulunurlar.

Böylece hem içerik fazlalaşmış olur.Hemde yeni tarzlar denek isteyen arkadaşlarda biraz bilgilenmiş olurlar diye düşünüyorum.

Bu konuda birşeyler yapılabilir mi ?
  • ajiba • 3 Nisan 2007 15:57 • #585217
    yararlı olur
  • _Backmasking_ • 3 Nisan 2007 16:34 • #585218
    bencede
  • Aria GalaCtiCa • 3 Nisan 2007 19:34 • #585219
    Süper olur, yalnız bir albümü birden fazla kişi yorumlayabilir, bunu bir şekilde engellediğimiz takdirde gerçekten harika olur.

Bekçi amca, bu sese kulak ver:)))
  • Necrophilliac • 3 Nisan 2007 19:44 • #585220
    Farklı yorumlar daha iyi olmaz mı?Bir albumün birden çok kritiği olması daha iyi bile olur, farklı yorumlar, farklı bakış açıları?

Öte yandan bence bunun için yeni bi' başlık açıp forumu kastırmayalım.Yazın müziğe gitsin:)
  • Aria GalaCtiCa • 3 Nisan 2007 19:50 • #585221
    Öyle kesinlikle ama -atıyorum- bir Metallica-Metallica albümüne abartmıyorum yüzlerce yorum yapılır, bunların çoğu da aynı yorumlar olur. Farklı yorumlar tabii ki çok iyi olur ama organize edlimemiş çok seslilik genelde çeşitlilikden çok gürültü getirir.

Yenir forum değil de ayrı bir bölüm açılmalı bence. Tıpkı söz-nota gibi.
  • Necrophilliac • 3 Nisan 2007 20:01 • #585222
    Şey yaparız ya, alta yorum bölümü açarız.Kısa yorumlar oraya atılır.Ha doğru haklısın bazısı öyle saçma sapan işlere girişiyor.Siliveririz nolcek:) Bence farklı kritikler daha iyi olur.İlk başlarda pilot işler yaparız, uzun uzun tanıtırız millet nasıl bir kalitede iş beklediğimizi anlar.Veya ayrıca bir bölüm açılacaksa, noktalılar iş başına:)Bi' listemsi bi' şey çıkartın, kritiklerde nelere dikkat edilecek, buraya koyun forum ahalisi eklemek istediklerini, çıkartmak istediklerini belirtsin veya el çabukluğuyla hemen burada da bi' liste çıkartabiliriz kritik yazanlar yazarken dikkat etsin.
  • syarar • 3 Nisan 2007 21:52 • #585223
    Şöyle yapılır.. Puan verilir gerçekten önemli şeyler yazacak olan kişiler yazar.. çok beğendim gibi yorumlar yapılmaz..
  • Aria GalaCtiCa • 3 Nisan 2007 22:17 • #585224
    Çok beğendim tarzı yorumları silersiniz zaten. Hatta gerekirse yazacak kişiler de önceden belirlensin. Veya tıpkı makaleler gibi, biz bekçi'ye gönderelim kritiği onaylarsa yayınlansın.

Gör burayı bekçi amca, söz sende artık...
  • beklicem321 • 3 Nisan 2007 22:57 • #585225
    Bekçiyle Garmes'ten yazışırsanız daha iyi olur. Gerçi pek giremiyor son günlerde.
    Ya da en iyisi mail atın ona kesin bakıyordur :)