Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kitap Yardım Kapmanyası

• SlipknotSlave • 9 Nisan 2007 18:37 • #585378
    bitmez güzel yurdumun çilesi...
  • bilinmess • 9 Nisan 2007 19:04 • #585379
    ya bende gönderecem...niye bu kadar çabuk oldu...nese hemen ayarlayayım yaa...baya bir var çünkü.bi kaç tane değil...hepsini toplamam lazım.bi sürü arkadaşada söledim benn...onlardanda bekliyomm...
  • kaşif • 9 Nisan 2007 19:52 • #585380
    Aslında bu kampanya başlayalı epeyce zaman oldu. Ben o zaman (yaklaşık iki hafta oluyor) kitap kurdu kolonisinde duyurmuştum. Ama bu aralar kimse uğramıyor anlaşılan hiç ses çıkmadı ordan. Burda duyurmakta biraz geç kaldık sanırım. Yalnız sorun değil, siz gönderecekseniz bekletiriz biraz daha.

İlgilenen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
    Güzel ülkemin dertlerini bitiremesek de, azaltırız bu duyarlılıkla, evelallah :)
  • A Dead Castle • 9 Nisan 2007 20:40 • #585381
    Önemli Olan

Aslında önemli olan kitap okunurluğunu arttırabilmek diye düşünüyorum.

Yani şimdi kitap gönderiyoruz tamam eyvallah ama,düşünüyorum da kaç kişi gerçektende kütüphaneye gidip kitap okuyor ki.
    Biz yine üzerimize düşeni yapıp kitap gönderelim ama bir taraftanda insanlara okuma alışkanlığını ve okumayı sevdirmemiz onları özendirmemiz gerekir.
  • kaşif • 9 Nisan 2007 21:17 • #585382
    Önemli Olan

Özendirmenin en kolay yolu da örnek olmaktır. Doğru olan davranışı bizzat sergilemektir.
    Hani şu; ''hocanın dediğini yap, yaptığını yapma'' sözü, yerin dibine giresi bir şeydir :)

Biz üzerimize düşeni yapalım, hiç olmadı orda ki 10 tane çocuğun okuması bile çok büyük bir kazançtır.

Hem merak etmeyin yokluk içinde olanlar daha çok bilir kıymetini.
  • syarar • 9 Nisan 2007 22:00 • #585383
    O koloninin komiseri beni hala onaylamadı. (Üzgün Surat)

Türkçe konuşup,Türkçe yazıyorum!
  • kaşif • 9 Nisan 2007 22:03 • #585385
    Komiser bile uğramıyor doğru dürüst ondandır :)
  • 2_ • 11 Nisan 2007 18:27 • #585419
    syarar sana garmesten ulasacagım umarım yardımım dokunur benımde;)
  • cthulhu88 • 13 Nisan 2007 23:11 • #585442
    Ben öss-oks kitaplarım olmasa da 150-200 tane roman-hikayem felan vardı eğer atmaddıysam ya da kaybetmediysem.Onları ve birde öyle tozlanana bir A-Z ansiklopedi setim avr.Onu da göndermeyi düşünüyorum kabul edilebilirse.Kağıthane'ye gitmeme mümkün görünmüyo yakın zaman içinde muhtemelen kargoyla yollarım.Eğer İstanbul'dan direk şubeye götürecek olan avrsa benimle iletişim kurulursa sevinirim.En iyi dileklerimle...
  • bilinmess • 18 Nisan 2007 20:06 • #585490
    ya ben biraz kitap biriktirdimde biraz geç kaldım galiba..hala sürüyomu bu olay ona göre gönderim.