Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

cırcır vırvır forumu nerde ?

• sandiago ramon • 1 Mayıs 2007 16:28 • #585788
    nerede mi!beynimizde başka yerde aramayın!tıpkı fight club gibi!cırcır vırvırı biz oluşturduk,biz yok ettik!biz; diyorum çünkü bunda herkesin payı var!düşünceleri olumlu tartışamadık,hakaretlerle kendi içimizdeki fazlaca amatör,tahammülsüz,sıkıcı yanımızı ortaya çıkardık!hiç kimse cırcır vırvırda birbirine saygı göstermedi!eleştiri hatırlanmaz oldu,saygı terimde kaldı!kısacası bu garaj'ın henüz buna hazır olmadığı görüldü!ben,inanırmısınız bunun için günlerce kendimi sorguladım,nerede hata yaptım,kimlere haksızlık ettim,bu forum neden kapatıldı,gibi türlü denklemler gibi!ve hatalarımdan ders alıp,bir yıldızın kaymasını bekleyerek dilek tuttum umarım bir gün açılır diye!
  • Soulforger • 1 Mayıs 2007 16:42 • #585789
    Kusura bakma ama o forum varken sen günlerce kendini sorgulayacak bir üye değildin. Tamam anladık değiştin de , geçmişin pek temiz değil Santiago ;)
  • sandiago ramon • 1 Mayıs 2007 16:50 • #585790
    Yanlış düşünüyorsun Soulfolger!Bu garajda benim için linç kampanyaları düzenlendi,üyeliğimin askıya alınması için baskı ortamı bile oluşturuldu!mailim hacklendi!kullanıcı adım işgal edildi!kısaca sayısız olumsuzluk!neden?düşüncelere saygı göstermemek,insana; konuşma,ifade fırsatı vermeden konuşup peşin hüküm verme yüzünden oldu ne olduysa!buna rağmen arkadaşlara kırgın değilim!sadece sessiz bir protesto yaptım yaklaşık 1 yıl girmedim buralara!ve gerçekten cırcır vırvırın kapatılmasına benim kadar kimse üzülemez!hatta bütün görüşlerimi bir çalışmada bile topladım soulfolger!değiştim ve geçmişimde temiz!zaten önceki topicimdede bir çok arkadaşla aynı paralel düşüncede olduğumu görüyorsundur!
  • _Backmasking_ • 1 Mayıs 2007 16:54 • #585791
    vay be gözlerim yaşardı..abi bu forum olayını biraz ciddiye almışsın altı üstü forum işte niye günlerce kendini felan sorguluyorsun
  • sandiago ramon • 1 Mayıs 2007 17:05 • #585794
    Ben hayatta herşeye önem veririm!detaycı değilim kesinlikle,ama bir konu üzerinde çok düşünürüm!insanlığa verilmiş bence en önemli ödül düşünce!ve, ben bunu,herkes için kullanıyorum!kim olursa olsun!
  • _Backmasking_ • 1 Mayıs 2007 17:06 • #585795
    oley o zaman
  • NeGüZeL_İsTnbL • 1 Mayıs 2007 17:10 • #585796
    ciddiyette katılık geyikteki aşırılık kadar tiksinçtir.
    Bunun üstüne daha söz söylenmez. Aklımdaki ama dilimden kelimelere dökemediğim cümleyi söylemişsin sağol :)
  • Soulforger • 1 Mayıs 2007 17:38 • #585797
    Bas bas düşünce özgürlüğü diye bağırıp duruyorsun ama o insanlar seni sebepsiz yere engellemedi Sandiago ,kendi özgürlüklerini kullandılar ve seninle muhatap olmamayı seçtiler. Tamam , mail hackleme olaylarından nefret ederim , çok büyük terbiyesizliktir bence , fazla ileri gitmektir. Ne yazık ki değişsen de geçmişin hep peşinde olacaktır ve bu kadar kısa sürede bunu kanıtlayamazsın. Ayrıca diğer konuda seninle aynı fikirde olan bir sürü arkadaş yoktu , senin saçmaladığını düşünen bir sürü arkadaş vard. Ben ve bir kaç kişi daha olumlu baktık sadece. Bazı şeyleri çarpıtmadan yazmaya çalış bence. Açıkçası yazdığın yorumlar çok fazla demogaji içeriyor taşıdıkları gerçeklerin yanında.
  • nazmiyyeaah • 1 Mayıs 2007 23:28 • #585800
    eyvallah •NeGüZeL İsTnbL• , sen de sağol :)
  • syarar • 1 Mayıs 2007 23:51 • #585801
    Daha ne ciddiye alan insanlar var.. Rüyalarında filan görüyorlar.. Eskiden ben de öyleydim :)