Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Nereye Gitti Bir Süre "GaRaJ"

• syarar • 11 Mayıs 2007 07:08 • #585865
    Herkes soracak. Hoşgeldik yeniden. Ne oldu? Birşeyler değişti mi diye ben başlayayım. :) GaRaJ'a Kavuşmak güzel... :)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 11 Mayıs 2007 08:07 • #585866
    Nereye Gitti Bir Süre

Bekçi garajın çatısını aktarmış, tamirat yapmış :)
  • sandiago ramon • 11 Mayıs 2007 09:45 • #585868
    Nereye Gitti Bir Süre

bende belki gıcık listeleri kalkacak,yeni bir devrim yapılacak diye bekliyordum,veya bazı üyeler titizlikle ıd kontrolünden geçecek sandım! hevesim kursağımda kaldı ama en azından garaja tekrar kavuşma adına sevinçliyim,yani hem sevinci hem hüznü bir arada yaşıyorum!
  • A Dead Castle • 11 Mayıs 2007 13:35 • #585877
    Nereye Gitti Bir Süre (Ufak çaplı bir değişiklik)

Kişinin lakabına tıkladıktan sonra mesaj diyoruz ve mesajımızı yazıp gönderiyoruz.Ama o da nesi.Mesaj gitmiyor.Çünkü kişinin lakabını giden kısma yazmamız gerekiyor.

Daha önceden kişinin detaylarına tıklayıp mesaj dediğimizde lakabı otomatik olarak giden kısmında yazardı.Ama artık yazmıyor.Birde lakabını alıp kopyalamak lazım giden kısmına.Uğraştırıyor biraz ama yinede büyütülecek bir mevzu değil.

Ayrıca benim mozilla'damı problem var anlamadım ama hiçbir üyenin detayını mozillada göremiyorum.

Sayın Bekçi :) Önümüzdeki günlerde GaRaJ'ı biraz daha Mozillaya uyarlarsan çok sevinirim.Örneğin Link Alıntı Bold İtalik şeklinde seçilemiyor yazılar Mozillada.Ayrıca kişi detaylarına giremiyorum ben umarım diğerlerinde bu sorun yoktur.Ayrıca Zincirdeki üyelerin noktaları yerine bir adet ''?'' var.

1 hafta süreyle GaRaJ'da mozilla kullanıp eksikleri giderebilirsen çok sevinirim.

Mozilla severler adına :)
  • şermutah • 11 Mayıs 2007 14:59 • #585878

evet garaj daha mozzilasever bi yer olsun aynı problemler bendede var

birde kolonilerde link lere tıkladığımda koloni ana sayfası geliyor sizdede böyle mi?
  • şermutah • 11 Mayıs 2007 14:59 • #585879

evet garaj daha mozzilasever bi yer olsun aynı problemler bendede var

birde kolonilerde link lere tıkladığımda koloni ana sayfası geliyor sizdede böyle mi?
  • A Dead Castle • 11 Mayıs 2007 15:41 • #585880

Şermutah az önce bir eklenti indirdim sana da tavsiye ederim.İe Tab isimli firefox eklentisini indirip Firefox içinde İe kullanabiliyorsun.Ben İe olarak sadece GaRaJ sitesini kullanıyordum zaten,onuda bu eklentiyle mozillanın içinde açabiliyorsun.

Eklentiyi indirdikten sonra firefoxu baştan başlat sağ altta ufak bir mozilla simgesi belirecek onu tıklayınca sayfa İe olarak dönüşüyor.Firefox kullanıcılarına tavsiye ederim.
  • syarar • 11 Mayıs 2007 15:45 • #585881
    Nereye Gitti Bir Süre

Sorunların hallediliyor olduğunu öğrendim... Telaşa mahal yok. :)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 11 Mayıs 2007 16:41 • #585882
    Nereye Gitti Bir Süre

ie7 de üye detay sayfasına girilemiyor...
  • syarar • 11 Mayıs 2007 16:43 • #585883
    Nereye Gitti Bir Süre

Gıcık listesi şart! :D