Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda virüs mü var!!!!!!!!!sık sık bağlantım kopuyor!!!!

• HeArSe • 15 Mayıs 2007 22:49 • #586059
    Forum müdürleri ve yöneticileri göreve çağırıyorum!!!!!

ya bu adam atılsın siteden, gerekirse imza toplayalım.
  • HeArSe • 15 Mayıs 2007 22:53 • #586062

hadi bunu es geçtik mail yolu ile şahsıma tehditler var!bunların ıp numaralarını tespit ettim!

bence git savcıya ver.garaj bekcisi üyenin kulağını çekecek değil herhalde.
  • Aria GalaCtiCa • 15 Mayıs 2007 22:54 • #586063

Çok pardon ama sen hani yetki ve sıfatla yöneticileri göreve çağırıyorsun? Ve hangi delillere dayanarak işlerini yapmadıklarını iddia ediyorsun?

Ya hacı bak, bu konuda ben ilk defa konuşuyorum. Açık söyleyim ki bu konuda bu kadar ağlamana bir anlam veremiyorum. Bak daha önceden de tanımıyorum seni, ama bugün yazdıklarına şöyle bir bakınca gerçekten çok fazla antipatimi topladın. Ama her ne kadar şu an seni gıcık listelerine ekleyen insanları anlasam da şu an bunu tartışmak istemiyorum. Bak mesela;

bakıyorum msn yi kopartıyor!yoksa birileri sandiegoyu uçurmak mı istiyor!!

Öncelikle MSN'in kopması ile Garaj arasında kurduğun bağlantı için gözlerinden öpüyorum. Ve ekliyorum, inan bizim tüm derdimiz sendiegoyu uçurmak. Sen uçurulduktan sonra herkes bir günlüğüne müdür olacak, ben bedava cd dağıtacağım. beklicem yarısına çöktü hatta cdlerin, o derece yani, dünden hazırız senin atılmana, hesabımızı falan yaptık biz. Atmaca gibi bekliyoru sendiego atılsın bir an önce diye. Ablam dün paranoya tezini verdi, bir görün istersen.

Gökten yağan yağmurun da sorumlusu Garaj yönetimi dimi? Ama yok lan, barajlardaki su seviyesinin bu kadar azaldığı şu günlerde ihtiyacımız olan yağmuru Garaj'ın sağladığını düşünmek... Yok artık, Allah'ın suyu lan!....

edit: bak adam yarısına bile razı değil, sen düşün artık gitmeni en büyük bir coçku ile kutlayacağız.
  • linde_ • 15 Mayıs 2007 22:58 • #586064

sandiago uçmuş uçacağı kadar bence bu adam geceleri kafayı çekiyor sonra garaja girip aklından ne geçerse yazıyor kafasına inşaattan tuğla düşse garajdan bilecek
  • 2_ • 15 Mayıs 2007 23:04 • #586065

abi abarttın harbiden ya nette cokmu zaman gecırıyorsun sebebı ne merak ettım nıye boyle davranıyorsun cok antıpatıksın !
  • sandiago ramon • 15 Mayıs 2007 23:15 • #586069

ayıplayacağına olayı kınayacağına, alkış tutuyorsun bırak gıcığı mıcığı! adam mailime tehdit yazıyor hocam!bırak topiği mopiği fikri mikri!
  • beklicem321 • 15 Mayıs 2007 23:20 • #586073

:)
    Bütün cdler benim :):)
  • HeArSe • 15 Mayıs 2007 23:20 • #586074

töbe töbe nerde alkış tuttum.seni ölümle mi tehtid ettiler ne bu korku anlamadım.

tamam biz bıraktık topiği mopiği hadi sende bırak bu olaylar kapansın artık ya bak herkes sıkıldı :)
  • beklicem321 • 15 Mayıs 2007 23:25 • #586076

O konu senin şahsını ilgilendiren bir konudur. Garaj'ı bu işin içine karıştırman ise konunun Garaj'la alakası, gökten pirinç (ne alaka ya :S:S ) yağmasıyla aynı alakadır.
    Benden bilgi istemişsin. İyi hoş güzelde sana böyle birşeyi vermem sözkonusu bile değil(ki yok öyle birşey). Ve konuya ilgim alakam doğaldır. Ben FORUM müdürüyüm. Okumak zorundayım. Takip etmek zorundayım. Sen de bak ne güzel söylemişsin. "Senin konuların" ve "sadece seni ilgilendiriyor".
    Devam etmemeni önemle rica ediyorum.
  • Single_FACTOR • 15 Mayıs 2007 23:34 • #586088

sandiago ramon
    15 Mayıs 2007 Salı / 22:27

sorunlarla ve şikayetlerle ilgili yöneticiye mesaj atınız. bekçi ilgilenecektir.
    forumlarda tartışma yaratmak, Suçlamalarda bulunmak hoş değil.