Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yardım 2

• cthulhu • 27 Mayıs 2007 17:25 • #586531
    herkese oncelıkle selamlar;

GaRaJ ' da dolasırken cok rahatsız oldugum bır konuyu buraya yazmak ıstedım.Uye detaylarına,Şarkı sözlerine ya da haberlere tıklıyamıyorum.En az 2-3 kez sayfayı yenılemem gerekıyor.Fırefox kullanıcısıyım.Daha ıyı anlasılsın dıye resımını cekıp paylasmak ıstedım.Sanırım yuvarlak ıcıne aldıgım alandan kaynaklanıyor sorun.Umarım en kısa surede cozum bulunur.

http://img510.imageshack.us/img510/3217/adszox0.png
  • DrumBanger • 27 Mayıs 2007 17:35 • #586532
    Yanlış bilmiyorsam Firefox ile ilgili birkaç sorun var sitede . O yüzden olsa gerek . IE kullanırsan bu sorunları yaşamazsın :)
  • cthulhu • 27 Mayıs 2007 17:44 • #586533
    resme tekrar tıkla ıstersen arkadasım reklam goremıyeceksın :) bende reklamlardan dolayı cok muzdarıpım o yuzden ablocker oldugundan fırefox tercıhım
  • syarar • 27 Mayıs 2007 17:45 • #586534
    heheeh anasayfada demom var :))
  • cthulhu • 27 Mayıs 2007 17:55 • #586535
    garajda en sevdıgım gruptur helıum :)
  • System666 • 27 Mayıs 2007 17:59 • #586536
    Durum şöyleki;
    GRJ tasarımı ie üzerine yapılmış. Gerçi bu ne kadar doğrudur tartışılır. zira Mozilla kullanıcıları ile ie kullanıcıları hemen hemen aynı seviyeye geldi.Son dönemde yapılan bir anket ise şunu gösterdi; IE7 nin özelliği olan mozilladan çalınmış özellik sekmeli gözatma fasileti çoğu insanın mozlilladan ie'a geri dönmesine sebep oldu. Ancak şöylede bir durum var Internet Explorer windows üzerinden asla silinemez.Sadece kısayollarını yokedebilirsiniz geri kalanlar için yapabileceğiniz bir şey yoktur. Yani ie üzerine yapılacak bir saldırı direk windows'un Kernel(omurga - çekirdek) dosyalarına yapılacak saldırıdır. Bu sebeple Mozilla bu yüzden güvenilir olarak görünüyor ie karşısında.Şimdi gelelim cthulhu'nun sorununa ^_^
    Senin yaşadığın sorunun sebebi biraz addblocker birazda mozillanın java scrpt üzerinde ayak uyduramamsından kaynaklanmakta. Hep belirttiğimiz saçma şekilde ie tabanlı hazırlanan siteler sebebi ile mozilla tam verimli çalışamıyor.Üzilere söylüyorumki garajdaki o Turkcell reklamı kalkmadığı sürece aynı sorunu yaşamaya devam edeceksin.

Açıklayıcı olmuştur umarım.

DaRKNeSS
  • cthulhu • 27 Mayıs 2007 18:03 • #586537
    daha once yokttu ama son zamanlarda cıktı altta yuvarlak ıcıne aldıgım bolum dırek tıkladıgım lınkın / haberın vs acılmasını ıstıyorum.Sonucta ıe 7 kullansamda kolonılerıme tıkladıgımdan atıyorum akbank , ya da patos reklamı acılacak o reklamın sayfasına gırecegım.Site için reklam onemlıdır ama uyenın memnunıyetıde onemlıdır bence.Banner larla ılgılı bır calısma yapılsa cok daha guzel olur cunkı dıyelım kı ben haber eklıyorum mekan , zaman vs hepsını dolduruyorum ama tamam secenegıne tıklıyamıyorum ne oluyor bu sefer tekrar yenılemek zorunda kalıyorum o zamanda yazdıgım seyler sılınıyor en basıtınden bır ornektı Ilgın ıcın tessekurler bu arada System666;)
  • maydonozz • 27 Mayıs 2007 19:04 • #586538
    ya bende de nicklerin üstüne tıkladığımızda küçük bir pencere açılıyorda orda kişi kendini tanıyor ya işte ordaki yazılar küçük gözüküyor okuya bilmek için kişi detayları deme gerekiyor ama bu yalnızca forumda böyle oluyor...:S
  • Soulforger • 27 Mayıs 2007 20:20 • #586539
    Reklamcı hippi :D Benimki de öyle :P
  • System666 • 27 Mayıs 2007 21:13 • #586541
    GRJ'ın sanırım ie7 teknlojisine ayak uydurulmaya çalıştığında karşılaştığı hatalardan biri daha.Uzun süredir devam etmekte bu hata yanlız sadece forumda yaşanıyor bu hata. Yakın zamanda düzeltilecektir.

DaRKNeSS