Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profildeki videolar

• aldieb • 3 Haziran 2007 00:19 • #586638
    kimseye laf soktuğum yok arkadaşlar kendilerine cevap yazdığım arkadaşlarım tanıdığım insanlardır.zaten cümle aralarındaki ayrıntılara dikkat ederseniz fikirlerimi beyan ediyorum, bunu farkedeceksinizdir.neden bu kadar takıntı yaptınız bunu anlamadım.size tavsiyem satırlarımı tekrar okuyunuz.kaba bir tabirle kimseyi yerdiğimi hatırlamıyorum, sizin de şu üst mesajlarda yaptığınız gibi en doğal hakkımı kullanıp fikrimi beyan ediyorum, bence üslubuna dikkat etmesi gerekenler sizlersiniz.
    son düzeltme: ayrıca arkadaşlar adam mesajımdan sonra kalkmış mesajın burda gereksiz olduğunu kabul edip belirtmiş çok büyük bir incelik göstermiş.size ne oluyor anlamadım doğrusu.
    ilerde avukatlık mı yapmayı düşünüyorsunuz garaj ahalisinin savunucu gençleri?
  • Soulforger • 3 Haziran 2007 00:22 • #586639
    Eğer üslubunun iyi olduğunu düşünüyorsan (ki bu üslup "daha lüzumlu olun" gibi bir tümceyi de içeriyor) , benim sana diyecek tek bir lafım daha yok.
  • syarar • 3 Haziran 2007 00:25 • #586640
    Hepiniz arkadaşımsınız. Yeterli bu kadar tartışma. Forumlara yazdığım son mesaj olsun.
  • aldieb • 3 Haziran 2007 00:32 • #586641
    arkadaşım geçen syarar konusunda da aynı şeyi yaptın beklicem konusunda da.tanımadığım insanlarla o tarz konuşmam zaten ki bu sizi hiç ilgilendirmezken söylüyorum bunu. daha sert çıkıştığım insanlar garaj arkadaşlarımdır, tanıyan bilir, takıldıklarımı bildikleri için de cevap verirler.ama sana takıldığımı hatırlamıyorum kusura bakma.neyse konu uzamasın yoksa yine amaç dışına taşacak herşey.olur mu güzel garajdaşım?
  • beklicem321 • 4 Haziran 2007 01:14 • #586643
    Bunları tartışacaksanız burada değil. Neresi olduğunu iyi biliyorsunuz.
  • Nem • 4 Haziran 2007 11:27 • #586644
    Üye detaylarındaki video sorunu düzeltilmiştir. Bildirdiğin için teşekkürler DrumBanger.