Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'a rakip olacak bir site veya ona yakın olan bir başka site varmı???

• t-bag • 5 Haziran 2007 13:48 • #586658
    benm internette girdigim tek site ama sizin buna rakip olacak bir site var diyorsanız söyleyin bizde bilelim
  • CRN_CRN_ME • 5 Haziran 2007 21:09 • #586672
    bence yok...garaj tuttuldu bir kere..garaj forum degil apayrı...ben olacagını sanmıyorum..ki burada böyle bir topic acman komik olmus :)
  • sandiago ramon • 5 Haziran 2007 22:54 • #586680
    garaj.org fantastik bir site!çok sesli ve renkli!ve artık dahada özgür!evet sevgili beklemicem 321 nihayet bizi biraz rahat bıraktı!ve gerçekten artık garaj çağ atlamıştır teşekkürler emeği geçen herkese!dosstum perfspot.com var ama boot sanırım bi dene istersen!bu arada komik değil dostum topiğin sen diğer arkadaş bakma!gayet güzel ve bence olması gereken bir konu!
  • yeşil takıntı • 13 Haziran 2007 18:00 • #586858
    garaj gayet iyi ve kaliteli bi site ama emin olun ona rakip olucak kalitede sitelerde var...
    isim söyleyip reklam yapmaya gerek yok tabi ki...
  • metalikmanyak • 13 Haziran 2007 18:09 • #586859
    İçindeki bilgiler GRJ'ın 4-5 katı olan siteler var ama hiç biri GRJ'a rakip olamaz bence.. Arkadaşlıklarıyla, yönetimiyle bambaşka bir havası var çünkü GRJ'ın.. Zaten diğerlerinden farkı olmasa bu kadar tutulmazdı değil mi?
  • ludingirra • 13 Haziran 2007 18:45 • #586860
    Bence tek problem şu ekranın altındaki ve sağ tarafındaki reklamlar. Tabi ki reklam alacaktır böyle bir site ama diğer sitelerde görüyoruz, reklamın köşesinde bir yerde reklamı kapatmak için ikon oluyor. Yani reklamı gördükten sonra rahatça ve özgürce reklamı kapatıp siteyi gezmeye devam edebiliyorsun.
    Bence garajda da bu tarzda birşey yapılmalı ben garajın tadını çıkartırken reklamlarla boğuşmak istemiyorum açıkçası...
  • numbie_X • 15 Haziran 2007 00:28 • #586902
    nedense senin bu sitede ajdarlık yaptığını düşünüyorum artık..
    neyse,konu bu değil.
    garaj ayarında bi site yok valla,onun dışında ben iştegenç'e takılıyorum arada,ama orda pek hayat yok..
  • nefretimsin • 15 Haziran 2007 16:28 • #586908
    var... ama söylemiycem işte.. bana kalsın:P
  • Drive-MAN • 23 Haziran 2007 12:13 • #587125
    tabıkı var hatta garajdan cok daha buyuk sıteler var ama buranın havası ayrı ya bılmıyorum belkı daha kucuk daha az kısı oldugu ıcın sevıyorum garaj ı