Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda yabancı üyeler var mı!!!!

• sandiago ramon • 10 Haziran 2007 13:38 • #586767
    forum ve topic hakkında...

ya arkadaşım emin olki aynı düşünceleride bende senin için besliyorum!artık konuyu uzatma!yorumunu yazdın,anlattın artık bitti!devamlı olarak benim topiğe bişey yazmak zorunda değilsin ki!sen bişey söylüyorsun,ben bişey söylüyorum!sen olumsuz cümle yazıyorsun ,ben cevap veriyorum!bu böyle devam eder durur! zaten belli bir süre sonra silinir gider,neden bu kadar sorun yapıyorsun anlamıyorum!ha konularım senin için saçma falan geliyorsa,ilgilenme,hatta okuma!ha yeterli değil dersen bekçi ile veya diğer görevlilerle konuş ama burada bende belirmeyeyim sende!ben mesela bu forumda bazı topiclere hiç bakmıyorum okumuyorum mesela!
  • FuL_TeLiKe • 10 Haziran 2007 14:05 • #586768

hayır sana kızılan nokta açtığın konuların bizim için ne kadar gerekli olduğu..
    garajda yabancı varsa ya da yoksa bunu nerden kim bilebilirki?
    hem ne hakkıMIZ var milletin uyruğunu şusunu busunu sorgulamaya..

anlayacağın gerek yok bunlara..
    özetle..
    .)
  • sandiago ramon • 10 Haziran 2007 14:09 • #586769

anlayacağın gerek yok bunlara..
    özetle..
    .)
    tamam, eyvallah fuL_TeLike böyle dile getirdiğin için sağol! yazdık ve yorumlar yapıldı,ama uzatmanın anlamı yok!bak senin görüşün gibi yazsa çoğu kişi ne güzel olur!ama artık uzatmanın anlamı yok,bişeyleri kabul ettirmenim manası yok
  • beklicem321 • 10 Haziran 2007 19:15 • #586791
    garajda sübyancı üyeler var mı!!!!

Devam edecek misin daha?
  • beklicem321 • 10 Haziran 2007 19:18 • #586794
    Anlamıyorsunuz.

....