Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

1. Gizli ve Mini Anadolu Yakası GRJ Buluşması

• DrumBanger • 10 Haziran 2007 20:11 • #586796
    Sizden gizli bir işe kalkıştık . Buluştuk :) Ben , Yiğit ve Cem . Öncelikle Cem'le Yiğit buluştu beni okuldan alcaklardı . Geç kaldılar yarım saat :) Neyse buluştuk Kadıköy'e gittik . Bir şeyler yedik baya bir muhabbet geçti arada . Oradan Migros'tan biraz bira çektik . Biralarla Moda sahilinde 2 çiftin arasına oturduk . Ne şanssa . Biz biraları yudumlarken bir baktık Yiğit birayı döküyor . Zaten bir tane almıştı onu bile içemedi :)
    Sonra ordan çimenlere geçtik oturduk biraz . Muhabbet arasında gotikler olsun müzik türleri olsun herşey geçti . Bu arada beni ufak tefek bir şey sanıyorlarmış fazla büyük çıktım onlara göre :D O arada telefon çaldı . Cem direk bildi Pantera - I'm Broken diye :)

Sonra dedik hadi GRJ Performans Merkezine geçelim . Bulurken biraz zorlandık ama bulduk işte . Mekan yeraltındaydı baya ilgi çekiciydi . Girdik içeri stüdyolara baktık . Orada 2 kişi gördük . Bekçiyi tanıyıp tanımadıklarını ya da burada siteden herhangi bir yetkili var mı diye soracaktık . Aramızda taş kağıt makas yaptık . Çöp yoktu ki :) Cem kaybetti ve sordu . Ama bizle beraber gitmek şartıyla . Oradaki insan stüdyonun sahibi olduğunu ama bekçiyi tanımadığını ve de sitede üyeliği bulunmadığını söyledi . Bekçinin ismini falan tahmin ettik fakat söyleyemeyeceğini yoksa 80 bin üyenin oraya geleceğini söyledi . Siteye üye olmasa da 80 bin üyeyi bilen bir insan :) Ardından Yiğit sitedeki nickini ve bir sorununu söyledi . Stüdyo sahibi de bekçiyi tanımamasına rağmen halledeceğini söyledi . Buradan ne sonuç çıkarsa :) Arkadaki yeşilli insansa konuşmadı bile . Ama bir kaç tüyo aldık ve Bekçi-Nem ikilisinin peşine düşcez artık :)

Ardından oradan çıkıp playstation oynamaya geçtik . Benim zamanım daralıyordu . İlk maçta Yiğit ve Cem karşı karşıya geldi . Cem ilk yarı tek kale , Yiğit ikinci yarı tek kale oynadı . Ama maçı kazanan Yiğit oldu :) 1-0 gibi bir skorla . Ardından ben Yiğit'le maç yaptım ve 2-0 yenildim . Kaleciyle karşı karşıya iken orta açma tuşuna bastığım bile oldu :) Sonrasında 2.lik maçına geldi sıra . Cem ve ben karşılaştık . İlk yarı golümü attım . Şansım yaver gitti . Oynamayı da biraz öğrendim gibi birşey oldu :) Sonrasında ikinci yarı Cem golü attı . 120 dakika 1-1 bitti . Penaltılara geçtik ve ben 6'da 5 , Cem 6'da 4 yapınca Cem "gene" yenildi :) Hem de benim gibi bir çaylağa :)

Sonrasında Yiğit'i bırakmaya tren istasyonuna gittik . Şansımıza polis çevirip kimlik sordu . Bende ve Cem'de kimlik yoktu ve de ufak bir nasihat dinledik ve de 85 ytl cezadan yırttık :) Benim ise yurda saat 8'de dönmem gerekiyordu ve de Yiğit'i bekleyemeden direk geri döndüm ve bu satırları yazıyorum :)

Sonuç olarak dediğimiz gibi bu 3'lü olarak Bekçi ve Nem'in peşine düştük artık bulcaz sizi :) Buluşmalarımız devam eder . Her maçın rövanşı vardır değil mi :)
  • maydonozz • 10 Haziran 2007 20:16 • #586797
    puhahahah:D:D
  • linde_ • 10 Haziran 2007 20:24 • #586798
    Sonuç eksik abi şu olmalıydı ben wining oynamayı bilmiyomuşum birde :))
  • Soulforger • 10 Haziran 2007 20:38 • #586799
    Winning Eleven? Bir daha buna özel turnuva yapalım =)
  • DrumBanger • 10 Haziran 2007 21:08 • #586800
    Valla biliyordun da şanssızdın abi sen :) Cenk bir dahakine Counter da düşünüyoruz . Toptan yapalım .
  • eYe_oFThe_DaRk • 10 Haziran 2007 21:18 • #586801
    joystikleri ikizinde ellerine verdim şampiyon belli. hem atahan hoşaf gibi olmuş bira içimedim ki :S yok içemedi falan... içki muhabbetine sokacak beni .. töbe töbe :)
  • DrumBanger • 10 Haziran 2007 21:21 • #586802
    Sen öyle diyorsun da hiç yani gördük işte :)
  • eYe_oFThe_DaRk • 10 Haziran 2007 21:25 • #586803
    atahan, herşeyi anlatmışsın bize anlatcak bişi bırakmamışsın :@

Ne Güzeldir İstanbul Ah İstanbul ;)
  • DrumBanger • 10 Haziran 2007 21:30 • #586804
    Buyur yorumunu yap :) O da zor olmasa gerek . Yok diyorsan mesaj düzenleden bir kaç bölümü sil hemen söyle sileyim .
  • eYe_oFThe_DaRk • 10 Haziran 2007 21:38 • #586805
    en çokta darbuka çalan çocuktan slayerden bi parça istememi unutmuşsun ;)