Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'ın formatı değişmeli mi?değişmemeli mi?Yada alternatif ne!!!!!!!!!!!

• sandiago ramon • 23 Haziran 2007 00:04 • #587103
    Arkadaşlar bu yaz geldi bana mı bişey oldu yoksa etraf mı güzelleşti ya da tipik bir yaz sendromu ne yahu!Gerçekten insanlar renklenmiş şekillenmiş,ve çekicileşmiş sanırım!Diyorum ki buna bağlı olarak garajda bir format değişikliğine gidilebilir mi?eee ne alaka bu site bir müzik sitesi nerden çıktı bu sandiego durup durup bişeyler çıkarıyor demeyin?ben şahsen yeni bir içerikleri görmek istiyorum bu iletişim sitesinde!pekala müzik 1.ana tema olarak zaten kalıyor ve kalacakda 2.olarak ne bileyim bir arkadaşlık sitesi benzeri beişeyler olabilir mi?veya tam tersi bir forum sitesi tarzı gibi bişeyde ilave olarak gelebilirmi?

örnek:müzikler,kadın,ilişkiler,programlar,sinema,ilgi alanları,vs...tamamen bir paylaşım sitesi gibi değilde ondan bişeyler alıp harmanlaşmış,ve bir kaç yeniliklerle bezenmiş bir garaj eminimki dışardaki bu ilgi çekici görselliği bize bir nebze olsun arttırabilir!yorumlarınızı bekliyorum.
  • syarar • 23 Haziran 2007 00:06 • #587104
    Eskiden buraları tarla idi.
  • aldieb • 23 Haziran 2007 00:15 • #587105
    he valla önceden buralarda bağlar vardı. bu bağlarıın üzümlerinden yapılan şaraplarla sokak köpekleri öldürülürdü.
    köpek öldüren de ordan gelmektedir.
    garaj köpek öldüren sitesi:)
  • System666 • 23 Haziran 2007 00:42 • #587106
    tabi var alternatifi istediğin bu işlerin

yonja.com buraya alabiliriz seni.

Ya da senin için bi site kurayım ben orada sürekli istek yap. www.sandiagoramon.biz diye eğlenir durursun orada. Her yaz albüm çıkaran popçular gibi yeni tarz arayışlarına girersin.

Tribün gibisin dinamo gibisin helal olsun ne diyeyim. Yeni hazırladığım proje için hayalperest bi adam lazım bana sürekli böyle olmadık işler üretecek çalışır mısın benimle?

DaRKNeSS
  • NeGüZeL_İsTnbL • 23 Haziran 2007 00:55 • #587108
    Az kaldı öyle bi siteden davetiye göndercem ki sana bi daha başımızı ağrıtmayacaksın. İstediğin herşey orda var. Biraz sabret sandiago tamam mı gözüm?
  • delik beyin • 23 Haziran 2007 02:24 • #587113
    böyle bir şey olabileceğini sanmıyorum. garaj adı üzerinde müzik birimi ve formatı ve tanımı gereği böyle şeyleri kaldırabileceğini sanmıyorum. hem düşünsene arkadaşlık sitesi yönü eklendiğinde olacakları, önüne gelen arkadaşlık sitesi diye üye olacak, sonra eski müzik için gelen üyelerle yeni arkadaşlık için gelenler çatışacak... pek olumlu sonuçlar doğurmaz yani...
  • beklicem321 • 23 Haziran 2007 03:22 • #587115
    Değişmemeli.

Garaj'ın formatı bellidir. Site bağladığı zaman bir slogan ile gelir. Bizim sloganımız Müzik Birimi'dir.
    Burda sıkı arkadaşlıklar oluşur ama arkadaşlık siteleri gibi değildir. Üyeler buraya müzik için gelir, birbirlerine müzik çeker.

Anket yap bence dostum. En iyi fikri ordan alırsın. Anketlere üye olmayanlar da katılabiliyor. Hem daha fazla kişihe hitap etmiş olursun ;)

Defalarca söyledin mi ama kulağında küpe var mı senin çok merak ettim?
  • SlipknotSlave • 23 Haziran 2007 03:43 • #587117
    Değişmemeli.

aslında format değilde şu sağdan soldan pörtleyen reklamlar arka plan olarak anketlerin arkalarına falan konulsa ?
  • HeArSe • 23 Haziran 2007 09:59 • #587124
    Küresel ısınmanın zararlarından biri işte :)
  • fade_away • 23 Haziran 2007 13:46 • #587128
    kendin demişsin zaten bize bişi demek yaraşmaz ama nerden geliyo aklına böyle şeyler helal olsun yani,arkadaş olan oluyo zaten,olamayan varsa onlar düşünsün bunu..üstüne alınma yanii...
    Garaj müzik birimi & arkadaşlık sitesi garip bi tabir:S:S:S fazla yorma kafanı böyle şeylere ya...yaz gelmiş her yer cıvıl cıvıl,git kafanı dinle...
    Tanri bizi korusun...