Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Edebiyat Bölümü

• İntihar Süsü • 2 Temmuz 2007 12:06 • #587391
    Garajda madem müzik dışında makale ve fotoğraf bölümleri var (her ne kadar çoğu müzikle ilgili olsada)
    yani müzik dışında başka sanat bölümlerinide içeriyor edebiyatı da içerse güzel olurdu
  • aldieb • 2 Temmuz 2007 12:19 • #587392
    garajı müzik birimi dışında her türlü şey olmaya itme konusunda mükemmeliz.

site müzik ile ilgili bir siteyse içinde müzikle ilgili her şey bulursun; müzikle ilgili makale, müzikle ilgili video, müzikle ilgili ropörtajlar,müzikle ve müzisyenlerle ilgili fotoğraflar, müzikle ilgili anketler,müzikle ilgili haberler, şarkı sözleri, akorlar....vb.

site garaj arkadaşlık sitesi mi?
    site garaj edebiyat sitesi mi?
    site garaj oyun sitesi mi?
    site garaj ben isim bulamadım sen bul sitesi mi?...

herşey gayet yolunda bir kaç eksiklik dışında, kadı kızının da kusuru olur deyip bu eksiklikliklere de gözlerimizi kör edip bakabilmeyi başarabiliriz, biz bu güne kadar bunu zaten politikacılara karşı çok iyi başardık...

selametle...
  • 2_ • 2 Temmuz 2007 16:31 • #587395
    bı kerede bır mesajı elestırme evet guzel bır gorus katılıyorum gıbısınden bır seyler yaz onure et ya :P
  • narkozz • 2 Temmuz 2007 16:40 • #587397
    illahi muhalefet :)
    görüşmeyeli iyice coşmuş :P
  • BEATLES • 2 Temmuz 2007 20:49 • #587399
    e makaleler de,müzikle ilgili makaleler...bir sürü edebiyat sitesi var hem:)
  • hödöhödö • 2 Temmuz 2007 21:02 • #587400
    aman sakın ha GaRaJ'a yeni bir şey katmayalım olur mu..
  • FuL_TeLiKe • 2 Temmuz 2007 23:07 • #587401
    olabilir aslında..

gerek "aşk" gerekse "meşk" alanındaki literatür ürünlerimizi nerede sergileyeceğiz?

diye isyan edip kazan kaldırmak isteyenlere olumlu 1 yanıt vermiş olunur..

sevgili (nokta)nem(nokta)..
    bence literatür hakkında kardeş 1 site edinilsin ve oradan da bu arkadaşların dertlerine çare olunsun..

olunmazsa ben 1 bardak benzin yardımıyla kendimi ateşe veririm,ya da su döküp yalnızca tehdit ederim ve ikrahtan yargılanır
    içeri girerim;pişmanlıktan ve vicdan azabından kurtulamazsınız..
    (yok daha neler..)

ya da boşverin bu konuları biz müzik konuşalım?*

.)

*:na bu benim fikrimdir..
  • maydonozz • 2 Temmuz 2007 23:10 • #587402
    bence olmasın onun için büssürü önemli siteler var...Onun yerine müzikle alakalı yeni birşeyler yapılsın ama ne gibi şeyler bilmiyorum:D
  • narkozz • 3 Temmuz 2007 12:46 • #587423
    valla garajda özlediğim şeylerden bir tanesi de senin cevapların :)
  • kare-te • 3 Temmuz 2007 16:59 • #587439
    çok romantik olur