Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'a yeni üye alımları hakkında bir değişiklik yapılabilir mi?!!!!

• 2_ • 4 Temmuz 2007 19:52 • #587460
    o kım tanıdık gelmedı :P
  • cerberos • 4 Temmuz 2007 19:56 • #587461
    ohoo askere gidip gelene kadar yer işgali o zaman gelince gene üye olsun.. üye alımı kaldırılınca daha mı iyi.. adamın müzikle ilgilenmeyen arkadaşı olabilir.. gereksiz üye sayısının fazla olması konusunda (ilginç ama) aristo haklı.. bence bi süre sonra üyelik iptal edilmeli.. öylesine bi sayı söyledim 1 yılda olabilir mesela..
  • maydonozz • 4 Temmuz 2007 19:59 • #587462
    onun yerine 6 ay aktif olmayan üyeler dondurulsun 3 ay sonra üyelikleri iptal edilsin.. daha mantıklı değil mi ??

bence böyle olmalı bu sayede GRJdaki üye sayısı azalır...Üyelere tıkladığımızda ilk açılan kutucuktaki üyelerin son giriş tarihine baktığımda en son 2005de girmiş olan var...
  • 2_ • 4 Temmuz 2007 20:01 • #587463
    iyide garaj yonetıcılerının amacı uye sayısının cok olması sıtenın daha cok tanınması popıltıresının artması degılmı ? onların zararlarına olmazmı bu uye sılınmesı
  • SlipknotSlave • 4 Temmuz 2007 20:36 • #587464
    saçma

3-4 sene önceki kenarda köşede kalmış bi haber hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yazan kişiye ulaşma şansını bitiriyorsun garaj böyle iyi hatta ilk girdiğim gün gibi görmek isterim gerekli değişiklikler zaten yapılıyor hala yeni bişeyler önermeniz saçma bu siteyi yönetenler ot değil heralde akıllarına 6 senede 60 kere gelmiştir bu yazılanlar ancak garajın belirli bir kriterleri var ve bunların değişmesinden söz edilmesi saçmadır
  • HeArSe • 4 Temmuz 2007 20:38 • #587465
    abi zilyon tane başlık açtın hangisin sana ya da bize faydası oldu :D hatta zararı olanlar var.
  • sandiago ramon • 4 Temmuz 2007 20:58 • #587466
    Sözün özü.........

e pekala neden o zaman uygulanmıyor!zaten diğer arkadaşlarda belirtmiş tonla var yok üye var!bu garajın ritmini bözuyor!ve açıkçası ben garaj bekçisinden ve yönetiminden açıkça memnun değilim!pekala sitesi gerçekten fena site değil ama yönetim hiyerarşisi oldukça kötü!
    bekçiye bir çok önerilerde bulunuyorum bu ve buna benzer konularda ama ısrarla bunları görmezden geliyor bende burada açıkçası sizin görüşlerinizden belli kesitlerle tekrar sunacağım..
  • DrumBanger • 4 Temmuz 2007 21:03 • #587467
    Sözün özü.........

Sun abi sun . Durmadan sun . Bekçiye de arada gevşetici mesajlar lazım zaten . O yüzden senin sitedeki gereksizliğin düşüncemden vazgeçtim sende gereklisin ya .
  • l-i-m • 4 Temmuz 2007 21:07 • #587468
    Şu kadar süre garaja girmyen kişiler dondurulsun gibisinden bir başlık birkaç ay önce açılmıştı ve *nem* , isteyen istediği kadar girmez,istediği zaman da girer,GRJ her zaman üyelerine kucak açmıştır gibisinden bir mesajla konuyu kapatmıştı...
  • sandiago ramon • 4 Temmuz 2007 21:16 • #587469
    Yani gerçekten bu sözü söylemişse ceketimizi alıp gitmemiz lazım!!!!!

l-i-m adlı arkadaşın mesajında ki sözler gerçekten nem tarafından söylenmişse gerçekten garaj bitmiştir bence!çünkü garaj bekçisine ne önersem,ne sunsam bekçinin cevabı kesindir.''lütfen uzun yazma zamanım yok!veya okumuşsa,isteyen istediğini yapar söylemler,pek fazlaca ilgisiz geçiştirmeler.Bekçi üyelerine gerekli ilgiyi ve değeri vermiyor.Oysa ben bu sitenin sahibi olsam yeminle 7/24 çağrı merkezi bile kurar,üyelerle direkt telefonla bile konuşurdum:) (yani demek istediğim fazlaca ilgisiz bekçi,ve hep son sözü noktayı o koyuyor!Kendimi çok çaresiz hissettiriyor!bir kere bile evet sevgili üye arkadaşım senin sözün doğrudur,görüşlerini değerlendireceğim falan demedi!demek de istemedi!
    ve nem de , ''isteyen istediği kadar girmez,istediği zaman da girer,GRJ her zaman üyelerine kucak açmıştır''demişse gerçekten garaj,artık üyelere önem veren değil ne olursa olsun da; illada üye olsun garaja üye olsun,reklamları görsün yaklaşımına bürünmüş olur bence durum onu gösteriyor!