Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GARAJ BEKÇİSİ

• beklicem321 • 10 Temmuz 2007 21:46 • #587639
    Bu da bir şey mi yahu :)

Eklediğin alet kurallara uygun değildir büyük ihtimalle :P
  • HeArSe • 10 Temmuz 2007 21:54 • #587640

kurallara uygun olmayacağını sanmıyorum hem uygun olmasada kabul edilmesi lazım çünkü edavat bölümünde bazı aletler hakkında yanlış bilgiler verilmiş.
  • Ktulu • 10 Temmuz 2007 23:04 • #587642

Ben Haziran ya da Temmuz 2004 gibi bişeyler eklemiştim ama orda var mı hiç hatırlamıyorum. :)
  • syarar • 10 Temmuz 2007 23:14 • #587643

Bu adamın zaman kavramı beni öldürüyor :D
  • Nem • 11 Temmuz 2007 22:19 • #587663

Galiba kimse mesajın sonundaki ";)" zımbırtısını görmemiş. Ya da görmezden gelmiş. Ya da anlamamış.

Anlatmak gerekirse, bu bir "göz kırpma işareti"dir. Kafanızı saat yönünün tersine 90 derece civarında yatırırsanız siz de görebilirsiniz. Yani bu cümlede bir kinaye veya bir bit yeniği olduğunu gösterir genelde. Burdaki bit yeniği de "ufak" kelimesine bir göndermeydi. "Ufak" orda ironik bir şeydi aslında ama anlaşılamadı galiba, yazık. Evet bahsedildiği gibi zaman kavramım biraz kaymış olabilir belki ama 2,5 senenin de "ufak" olarak nitelendirilebilecek bir süre olmadığnı biliyorum. O kadar abartmıyorum, elimden geldiğince. Elimden gelmiyor da olabilir bazen. Bazen oluyor öyle..

Bu vesileyle herkese teşekkürlerimi sunuyor, haftaya görüşmek üzere ben ve yayında emeği geçen arkadaşlar adına yine ben iyi geceler umutlu yarınlar diliyorum. Hoşçakalın..
  • DrumBanger • 12 Temmuz 2007 00:40 • #587667

Davul eklemeleri kabul ediliyor çatur çutur . Fakat telliler hakkında bir şey söylemem doğru olmaz .
    Bol bol davul ekleyebilirsiniz artık .