Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gıcık duygusu barındıranlar adına bir öneri:

• HardrocK • 10 Temmuz 2007 18:27 • #587626
    Arkadaşlar bir öneri getirmek istedim.Bence Garaj'da en fazla gıcık listesinde bulunandan,en az gıcık listesinde bulunana doğru belirli haklar çoğaltılsın.Haklardan kastım şu:Mesela en fazla gıcık listesinde bulunan üye haftada bir başlık açabilsin,gıcık listesinde bulunmayan üye sınırsız açsın.Ne dersiniz hoş olmaz mı? :)

ÖNEMLİ EDİT: Başlık yanlış anlaşılıyor.Gıcık duygusu barındıranlar adına derken "gıcıklığı yaratanlar adına" manasında değil,"başkasına duyulan gıcıklık hissini barındıranlar adına" anlaşılmalıdır.
  • linde_ • 10 Temmuz 2007 18:30 • #587627
    Çok ilginç ama yapılamaz gibi. Sendiago sayesinde bu fikri edindiğin belli :)
  • FuL_TeLiKe • 10 Temmuz 2007 18:43 • #587628
    -sandiago kim?
    (hardrock):benim..
    (sandiago):benim..
    .
    .
    .
  • beklicem321 • 10 Temmuz 2007 21:38 • #587638
    Herkes başlık açabiliyor ki zaten :S
  • sadecemüzik • 11 Temmuz 2007 00:33 • #587644
    Çok saçma. Bir üyenin, başka bir üyenin gıcık listesine girmesi için mutlaka kötü niyetli olması gerekmez. Bazen iki insan karşı karşıya gelir, ikisi de kötü değildir ama anlaşamazlar. Benim gıcık listeme aldığım bir insan diğer insanlar tarafından sevilebilir, saygı görebilir. Şu gıcık listesi olayını kürek mahkumiyetine dönüştürmeyin. Gıcık listelerine girenlere yüz kızartıcı suç işlemiş muamelesi yapmayın.
  • SlipknotSlave • 11 Temmuz 2007 19:19 • #587658
    tınmaz yeni üyelik alır çatır çatır açar ehe nuri baba sen bizim herşeyimizsin <3 jajajaj
  • HardrocK • 19 Temmuz 2007 09:01 • #587767
    FuL_TeLiKe
    -sandiago kim?
    (hardrock):benim..
    (sandiago):benim..
    .
    .
    .

Ben bi alakasını göremedim?
  • nazmiyyeaah • 19 Temmuz 2007 09:48 • #587768
    eh be linde sayende bütün günüm komik geçicek. aklımdan tam da : galiba sandigoorman yeni nick almış sanki düşüncesi geçerken hemen altta senin yazdığını görünce koptum.
  • elwıscece • 19 Temmuz 2007 09:55 • #587769
    Saçma ! Çünkü .....

bir sürü fazladan üyeliği olanlar var.mesela birine gıcık sa diğer üyelikleriylede gıcık listesine ekler dolayısıyla haksız bir rekabet olur.ya da arkadaş grupları bir olup bir adamı hepsi birden gıcık listesine ekleyebilir kasıtlı olarak.

kime neyi kısıtlamaya çalışıyorsunuz hem ? neden ? niye ? sebep ne ?

burası bir müzik sitesi ise bırakın bu gereksiz kısıtlama çabalarını,insanlar eğlenmeye geliyorlar,kendinizi fazla kaptırmışsınız siz
  • BlackenedAmber • 19 Temmuz 2007 11:56 • #587771
    Saçma ! Çünkü .....

Evet bence de saçma.