Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

28/07Cumartesi Buluşma Tarihidir.

• gitarTELi • 20 Temmuz 2007 21:45 • #587799
    Evet arkadaşlar şehir içi şehir dışı uluslar arası ,
    şöyle buluşucaz şöyle konser düzenlicez derken
    bu işe el atan arkadaşlarımızla görüşmemizin sonucunda
    Gösterim iççin tanınan sürenin sonuna gelmiş bulunuyoruz.
    Sonuç olarak:
    Buluşmamızın saatlerini 16:00'ya ayarladık.
    Tam bu saatte herkezi buluşma merkezinde görmek istiyoruz.
    Efendim şu kadar daha bekleyin geç kalıyoruz yoldayız demeden,
    Siz mekan önünü erkenden parsellemeye bakın.
    Ayarladğımız saat yeşilliklere uzanmak için harekat saatidir.

Haydi buluşmak üzere..

Tarih : 28 Temmuz 2007 Cumartesi
    Zaman: 16:00
    Mekan: Taksim Galatasayar Lisesi Önü

buluşmaTELi
    by gitarTELi

Soulforger :

Buluşmak üzere :)

Edit : Galatasayar lisesini bulmakta zorluk çekenler çıkabilir :P
  • Ktulu • 20 Temmuz 2007 23:09 • #587800
    İSYAN:

Bir kere de Kadıköy'de olsun be kardeşim...
  • sandiago ramon • 20 Temmuz 2007 23:29 • #587801
    alki bendende.....

ktuluya katılıyorum,16:00'da taksim çekilirmi yahu! ertesi günde iş!eve gel ütü yap,yok traş ol,kitap oku duş al,hemde bu yaz uyuşukluğunda:).bence c.tesi saat 12:00 olmalı!ingiltere deki gündüz futbol maçları gibi,erken başlasın,erken bitsin:) izin alsın herkes işyerinden falan,ya da programı olanlar iptal etsin. benimde alternatif önerim ya bakırköy ya da avcilar..
  • DrumBanger • 20 Temmuz 2007 23:47 • #587802
    Bu isyana katılsam da düşündüm de Kadıköy'de gidebileceğimiz fazla mekan gelmedi aklıma :)

Bu ufak konser tipi şey nanaymı oldu şimdi ?
  • Ktulu • 21 Temmuz 2007 00:13 • #587803
    Kadıköyde Taksime kıyasla cennet sayılabilecek bir Moda'mız var bi kere :)

+sandiago, biz Anadolu yakasındakilere de kolaylık olsun derken Avcılar gibi dünyanın öteki ucundaki hiper-klas bi mekandan bahsederek yine ortamı şenlendirmeyi kendine hedef belirledin sanırım. Geçelim o konuyu..

Taksimde çimlere yayılacak Maçka Parkından başka da yer yok zaten. orasının da Moda'dan iyi olduğunu kimse iddia etmesin bana :) Ama yine de çoğunluk tutturursa oraya da gidilir elbet.

Benim gelme durumumsa biraz ihtimallere bağlı. O tarihten 1 gün önce Çanakkale'de kuzenim evleniyo, c.tesi sabahı ist'a gelicem, ertesi günü de en yakın arkadaşım evleniyo.. O güne kadar işe girersem de çalışma ihtimalim var... Bu durumlar muhtemelen 25 temmuza kadar da kesinleşmiycek. O zaman net olarak gelip gelemeyeceğimi yazarım buraya. Aynı tarihte başka üye olduğum bi sitenin de buluşması var. Hatta aynı saatte :) Ama gelebilirsem Garaj buluşmasına gelmeyi tercih ederim tabii..

Umarım görüşürüz o gün.

• -jackal_musty- • 21 Temmuz 2007 04:26 • #587804
    avcılarda oturan biri olarak daha öncede olduğu gibi taksime de kadıköye de gidebilirim . garaj buluşmasına...

gitarTELi bari orda görüşelim be abi :) tuncaysız da olmazki :)
  • elwıscece • 21 Temmuz 2007 09:54 • #587805
    bu sıcakta birde buluşmayamı gidilir yahu,akşam olsada serinlesek diye bakıyor millet
  • -jackal_musty- • 21 Temmuz 2007 13:00 • #587806
    sen evde ayaklarını leğene koy, şu bez mendillerin birinide ıslat ensene koy otur o zaman :) başka bi cevap düşünemiyorum
  • Ktulu • 21 Temmuz 2007 16:02 • #587808
    Mustafacım, benim geleceğim %100 belli değil. Siz planınızı bana göre yapmayın tabii, genel öyle isteyebilir. Alışkanlık güzel bişey ama Anadolu yakasındakilerin hem cüzdanına hem de zamanına yazık oluyor. 2 saatte git 2 saatte gel, sadece yola 8 ytl bayıl, orda yemen var içmen var.. Tamam ben 3 vesayetle 4saatimi yolda geçirerek buluşmaya gelecek kadar manyak biri olabilirim, benden beterleri de var ama, bize de yazık değil mi? :) 100 kere buluştuysak 95'i o tarafta oldu. Biz de insanız ulan! :D

• Soulforger • 21 Temmuz 2007 16:04 • #587809
    Taksim'de görüşürüz :)