Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Buluşma da ne oldu acabaa?

• gitarTELi • 31 Temmuz 2007 01:19 • #588126
    Video foto şipşak

isim = oyun
    sebebi ile o parçayı seçtik :D

kopmayantekteL
  • Soulforger • 31 Temmuz 2007 01:21 • #588127
    Video foto şipşak

Arka plan müziği? :)
  • beklicem321 • 31 Temmuz 2007 01:22 • #588128
    Video foto şipşak

soundtrack :F
  • gitarTELi • 31 Temmuz 2007 01:26 • #588129
    Video foto şipşak

yaa o sebebten işte ölüm kalım savaşı :)

kopmayantekteL
  • Soulforger • 31 Temmuz 2007 01:28 • #588130
    Video foto şipşak

Tamam , ilk izleyişimde sese dikkat etmemiştim ,arka planda müzik çalıyodu zaten media player'da :) Sonradan farkettim :)
  • Soulforger • 31 Temmuz 2007 01:49 • #588131
    Saat 4 olduğunda Berry88 ile berabar lise kapısının önüne gittik. Pesimist'i gördüm ilk , selamlaştık oradaki arkadaşlarla. Sonradan gelenler oldu. FuL_TeLiKe ve gitarTELİ ile geldiklerinde tanıştık. Soulforger'ım ben dediğimde "demek sensin o" yaptı gitarTELİ , meğer önceki buluşmayı nasıl olup da yeni olmama rağmen(!)" benim düzenlediğimi merak etmiş , o yüzden şaşırmış. Holy_Bastard'ım ben dediğimde anladı aslında kim olduğumu :)

Oradan direk parka doğru yürümeye başladık grup halinde. Parka gittiğimizde halka oluşturup tanışma/kaynaşma faslına geçtik. Çok sıcak bir ortam vardı , kimsenin çekingenlik hissettiğini sanmıyorum. Sıra bana geldiğinde engin(!) müzik bilgilerimle ufak bir kaç şey anlattım ortama , kenardan "abi ansiklopedi gibi adam baksanıza" lafı geldi , kim etti bilmiyorum ama çok mutlu etti beni söyleyeyim :))

Gitar , manyetik , grup , eleman , konser muhabbetlerini geçtikten sonra sıra geldi uzun eşek oynamaya :) Takımları kurduk , ama harbi süper takım kurmuşuz (Ben , Pesimist , DrumBanger ve Archvile) :D 4 kişilik takımla karşımızdaki 5 kişiyi eze eze yendik :D gitarTELİ atlarken sağlam bir kafa atarak belimi ayrıca ezdi , o bütün oyunun en acı verici anıydı :D Ama atlattık , gece yatmadan önce bi ton krem sürdüm :D

Ondan sonra çaybahçesine geçtik , bizim için bir sürü masa birleştirdiler. Oturup cici çocuklar olduk , çayımızı içtik :)

Oradan kafeye gidelim dedik. Klan'a gittik... 18 yaş sınırı varmış , Atahan'a kendi öğrenci kimliğimi verdim sorun çıkmasın diye. Bir elemanı atlattı , ama durumu başkası çakmış , sorun çıktı , alınmadı içeri. İçeri almayan tiplere de uyuz oldum zaten. Kendisiyle konuşan kızın kolunu iki pençesiyle kavramış , hıyar gibi bakıyordu... Kızsanız , -18 iseniz ve elemana elinizi verirseniz içeri alınma şansınız olabilir :). Atahan alınmayınca toptan terkettik ortamı. Bir daha da çok gerektiren bir durum olmadıkça oraya uğramayı düşünmüyorum. Oradan Doga'ya geçtik. Orası daha güzeldi. Amon Amarth arkasından Kiss dinlemek biraz garipti ama keyifliydi. Sonra buluşma bitti , eve gittim... Zaten belimin ağrısı vardı , birde üstüne yolda kız arkadaşımdan telefonda azar yedim nerde kaldın sen diye :D

Her şeyiyle çok güzel bir gündü , bir dahaki buluşmalar daha da güzel olur umarım :) Katılan herkese selamlar :)
  • gitarTELi • 31 Temmuz 2007 01:54 • #588132
    aleykum selam :)

kopmayantekteL
  • FuL_TeLiKe • 31 Temmuz 2007 01:58 • #588133
    Video foto şipşak

abi nası unuttunuz Ammar havasını attıya iron maiden dubai'ye geliyo diye..
    .)
  • FuL_TeLiKe • 31 Temmuz 2007 02:05 • #588134
    .)
    biliyodum ben senin holy oldugunu..

ya süperdi hersey..
    yazı da ayrı güzel..

teyteytey..
  • gitarTELi • 31 Temmuz 2007 02:10 • #588135
    Video foto şipşak

dettt

kopmayantekteL