Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bekçiye Sitemsel Eleştiri...

• İntihar Süsü • 2 Ağustos 2007 10:38 • #588193
    garaj bekçisine daha önce sorduğumda kopyala yapıştır (başka sitelerden alıntı) haberlerin kabul edilmediğini söylemişti
    ancak haberler kısmında bu tür bir çok haber mevcut...

bu nedir şimdi çifte standart mı?
  • HeArSe • 2 Ağustos 2007 10:45 • #588194
    bu nedir şimdi çifte standart mı

garajda belli bir standart yok ki :)
  • voodo_grv • 2 Ağustos 2007 12:59 • #588196
    ee abı kendımız habermı uretelım atıyorum hıc yokken hayko cepkını studyo lıve a mı cıkaralım ya da habere kendımız eklemelermı yapalım dogal olarak alıntı olacak bellı basla sıteler var bılırsın nasılsa garaj muzık bırımı muzıkle ılgılı ıcerıge sahıp ıse www.biletix.com ıse onlıne bılet satan konser vs etkınlıkler hakkında haber veren bu etkınlıgın , haberin tanıtım yazısı olan bır sıte dogal olarak bellı baslı sıtelerden alıntı olması cok dogal sadece cıkan bırının yerını zamanını resmını koymakla ıs bıtmıyor yanı
  • SlipknotSlave • 2 Ağustos 2007 13:25 • #588197
    gazeteci miyiz biz arkadaşım ? önemli olan haberin nasıl verildiği değil verildiğidir ayrıca nerde var öyle kopyala yapıştır ispat edebilir misin ? hangi siteden hangi haber alıntı ?
  • maydonozz • 2 Ağustos 2007 13:54 • #588198
    gazeteci miyiz biz arkadaşım ?

kesinlikle katılıyorum...
  • -jackal_musty- • 2 Ağustos 2007 14:59 • #588202
    o değilde gazetecinin internet sitesinde ne işi var amma güldüm ya :)internet haberlerini gazetecilermi hazırlıyor :) habercilermi :)
  • SlipknotSlave • 2 Ağustos 2007 15:18 • #588203
    kim hazırlıyorsa hazırlıyor sonuç olarak, kopyala yapıştır bilmemne yok hiç bi haberde çokta güzel haberler, bekçiye eleştiri falan saçmalık.
  • rubber soul • 2 Ağustos 2007 16:22 • #588205
    Kopyala yapıştır yapılabilir.Yapılırda.Ama kaynak belirtilirse -ki belirtiliyordur- sorun yoktur.

örnek:
    Kaynak:www.falancafilanca.com
  • CRN_CRN_ME • 2 Ağustos 2007 16:23 • #588206
    Böyle birşey nasıl olabilir ki?
    Haberleri kendimiz sadece garaj için mi yaratacagız?
    Belki başka sitelerde kendi yorumlarını katarak hazırlanan haberler de bu uygulanabilir ama başka türlü olmaz.Gökten zembille mi inecek te bu haber sadece garaj da yayınlanabilir diyecek?tabi ki hangi siteden alındıgı alıntı şeklinde yazmalı.
    Bunlar bence sadece yorumlar için geçerli olmalı...
  • maydonozz • 2 Ağustos 2007 19:49 • #588214
    Bekçide alıntı yapıyor yani oturup kendi kafasında yazıyor değil ya!