Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Ana Amaçtan Uzaklaşmak

• DrumBanger • 17 Ağustos 2007 12:02 • #588413
    Bir kaç haftadır dikkatimi çeken bir şey üzerinde yoğunlaşmak istiyorum : Sitenin amacı . Arkadaşlar bu site müzik sitesi ve genel olarak her şey onun üstünde dönüyor . Fakat gelin görün ki anketler , videolar ve kolonilerde biraz farklılık var . Nasıl yani diyeceksiniz . Yani müzikle alakası olmayan şeyler soruluyor ya da videolar ekleniyor ( videoda çok az var bu ) ya da koloniler açılıyor . Düşünülebilir tabi ki eğlenilicek burada diye ama ana noktadan uzaklaşmaya başladık . Nerede sex yapmak istersiniz diye anket var ya da benimde üyesi olduğum bir koloni var . Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir . Profil tanıtımı denilen yere müziği geçmiş melankolik veya komik şeyler yazmış olanlar var özellikle . Yani yanlış anlaşılmasın tabi ki de özgür bir tanıtım mekanı ancak böyle bir sitede genel olarak müzik ile ilgili görüşlere yer verilmesi gerektiğini düşünüyorum .

Tepkilerinizi merak ettiğimden bunu sizinle paylaştım . Teşekkürler .
  • cthulhu • 17 Ağustos 2007 16:20 • #588418
    sanırım dedıgın anket bu:

http://www.garaj.org/anketsonuclar.php?anket=727

dıkkat ettıysen tarıhıne 2004 te yapılmıs ve garajın eskı anketlerınden sıtenın buyume gelısme donemlerınde bekcının ya da o zamanlar mudur yoktu kım ekledıyse gozunden kacmıs bence buyultelecek bır sey yok ankettekı yorumları ılgılı mudurler sılmısler her neyse bence ıcerıgı cok genıs olan GRJ ın goze batmayacak kadar onemsız bır nüansı ; garaj muzık bırımı dıye ıllada her seyın muzıkle alakası olma zorunlulugu yok kolonılerın tanıtımında da yazdıgı gıbı
    Koloniler, GRJ üyelerinin aralarında kullanıcı grupları yaratmasına yarayan bir sistemdir.
    buna dayanarak uyeler kendı aralarında bır gruplasma arkadaslarının toplandıgı garaj kurallarını ıhlal etmeden kolonı kurmalarında vs bır engel goremıyorum asıl dıkkat cekmek ıstedıgım farklı sıtede cok alakasız yorumlar yapılmakta atıyorum anketlerde hayko cepkının en son albumunun en ıyı sarkısı soruluyor bellı kısıler standrt kısıler marlyn ozentısı dıyorlar halbukı gec butonu olmasına ragmen yorum yapmayı galıba kendılerıne gorev sayıyorlar her neyse bıraz uzun olmus olabılır amacım arkadasın dusuncelerını yermek degıldır yanlıs anlasılmassa sevınırım
  • CRN_CRN_ME • 19 Ağustos 2007 20:12 • #588460
    tamamiyle katılıyorum ayrıca anket konusunda kesinlikle haklısın...
    birde bu var;
    http://www.garaj.org/anketsonuclar.php?anket=1200
  • maydonozz • 19 Ağustos 2007 20:21 • #588461
  • Single_FACTOR • 19 Ağustos 2007 20:22 • #588462
    onlar da olmasa "neden bu sitede başka şeyler konuşulamıyor" diyenler çıkıyor.
  • maydonozz • 19 Ağustos 2007 20:32 • #588463
    Anketler de belli bir sınır olmalı mesela bir anket en fazla 5 ay kalsın ya da 500 oy alınca bitsin.Uzun vadeli anketler yalnızca yer kaplıyor bence...Birde yanlış anketler silirse zaten bir problem kalmaz ama maaleseft anket silme gibi birşey yok...
  • CRN_CRN_ME • 19 Ağustos 2007 20:33 • #588464
    Haklısın :)...kolonilerde olabilir bence ama anketlerde biraz garip kaçıyor....
  • altinay • 22 Ağustos 2007 01:08 • #588486
    öyle yapılıyo zaten ama ne kadar süreceğine anketi yapan karar veriyo.
  • Metalist_Boy • 3 Eylül 2007 21:15 • #588630
    Al işte banlanması gereken biri daha...
  • DrumBanger • 3 Eylül 2007 21:55 • #588631
    Adam şu anda online , hatta profilinde fotoğrafı bile var . Yüzsüzlüğün daniskası . Tekirdağ'da olanlar o profili inceleyip adamı gördüğünde ne yapması gerekiyorsa yapar mı lütfen özel bir ricadır bu :) Böylelerine de ne yapılması gerektiğini hepimiz biliriz ;)