Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Alın size eski garaj :)

• dilek • 9 Ekim 2007 00:16 • #588952
    Tuncay saol:))

aahh ahh..
    cidden keyifliydi..
    müzik harici de sıkça takip ederdim/ederdik o zaman.. Güzel arkadaşlıklar da vardı.. kendimiz ettik kendimiz bulduk:)
    şimdi dikkatimi çekti de, 1 aydan fazla zamandır bakmamışım sanırım.. bir sebebim olmasa yine bakmayacaktım herhalde..
  • Affedilmeyen2 • 19 Ekim 2007 17:44 • #589091
    Yok lan çok da bişey değişmemiş sadece de ve da lar gene ayrı yazılıyor bi kaç kişi diğerlerinden ayrı yazılıyor hepsi o kadar :=)
    Daha sabahleyin reankarnasyon ve barış manço ile alakalı bir selzeniş akşama koyduğum yerde bulunmadı :)
    Reankarnasyon olduk madem bende küçük barış gibi röpörtaj isterim ve kendi kendime yaptırırım :)

_Kendinin bundan önceki hayatında Affedilmeyen olduğunu iddia eden eşşek kadar herifle beraberiz ve Antakya'dayız.Ben buraya daha önce geldiğimde kendisinin bill gates olduğunu iddia eden bir dede ile karşılaşmıştım ama hahayy yermii.. bill gates daha ölmedi.. neyse.. söyle yavrum evladım bu forumu tanıdınmı sen burada daha önce yaşadınmı ?

_Abey.. benim bundan önceki hayatımda burada garim vordii çocuhlarim vordiii ha buralar dutluk idi ben burada önceki hayatımda bu incir ağacının dibine işer idimmmm...Benim iki tane çocugim vordii ikiside benden idii.. ama şimdi bahtım ki benim gori iki çocuh daha yopmiş abey ben gorimi çocuhumu geri istirim abi bu ev benim idi bu araba benim idi bu at bu avrat bu silah benim idiii.. abi elindeki mihrofonda benim idi abi vir onu bana geri..

_Evladım bokunu çıkartma

_Abey o pohta benim idii ben oni daha önce bu wc ye yapmış idim bundan önceki tuvaletimde ama şimdi benden çıhan beni tanımiyi abii..

En son durum bu abiiiiii kimse eskiden ne olduğunu bilmez kimse kimseyi tanımaz :)
    Sistem geri yükleme isterüüüüükkkk
  • gitarTELi • 21 Ekim 2007 22:52 • #589121
    welcome back

argh !! Dejenere Turkce

kopmayantekteL
  • ordabiyerde • 26 Ekim 2007 00:40 • #589227
    Nerede o eski günler...

Ben de eski garaja ait bi ekran görüntüsü buldum.Paylaşayım istedim.

http://img105.imagevenue.com/img.php?image=48303_garaj.org_122_955lo.jpg
  • linde_ • 26 Ekim 2007 00:43 • #589228
    Nerede o eski günler...

:)

Güzeldi..
  • kare-te • 27 Ekim 2007 05:30 • #589230
  • ReDHeaD • 28 Ekim 2007 11:52 • #589252
    Yıllardır bişey yazmıyordum sesizliğimi bozayım dedim :) Evt biara garaj çok aktifti her dakika garaj daydık..

kare-te nin karete olduğu zamanları bilirim :) ozaman bende ergin_4 tü nickim taa 2003 tü demi yanlış hatırlamıyosam..
  • ZIMBA SAKAL • 7 Kasım 2007 09:51 • #589403
    :....( mutluluk göz yaşları nerde o eski günler bana bütün millet gıcıktı o zamanlar bbööhhüüü
  • Ktulu • 17 Ocak 2008 01:03 • #589869
  • FuL_TeLiKe • 17 Ocak 2008 01:15 • #589870
    gayette G"İ"RLS ama..

hala şaşırıyorum..
    1 de sayısal sınıf hee..