Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumdaki "Kilit" Sistemi.

• linde_ • 16 Ekim 2007 19:03 • #589073
    Evet arkadaşlar GRJ forumunda şu ana kadar 1176 konu açılmış. Fakat bunların neredeyse %20 gibi bir oranı hayatta geri kalan kısma kilit vurulmuş. Bu durum diğer forumlarda da böyle. Bunun nedeni nedir? Forumu bilgi alışverişi için kullanıyoruz. Çoğumuz kendi kişisel görüşlerini dile getirmek istiyor. Sadece okumayı değil.

Şöyle bir önerim var. Zincir vurulan konular çok yer kaplıyor bence. Ya zincirlenen konular tamamen silinmeli ya da kilitler kaldırılmalı.

Bazı konular tabi kilitlenmeli amaç sapmışsa. Ama dolaştığım kadarıyla amaçtan sapmamışta birçok konu var.

Sizin görüşleriniz neler ?
  • sunmoon_13 • 16 Ekim 2007 20:01 • #589076
    Forumdaki

yaa ne kilidi yaa buda yenimi?? hem ne gerekki madem kilitlenecek kadar gereksizse kaldırılsın hem kalabalık yapmamış olur..
  • metalikmanyak • 16 Ekim 2007 20:07 • #589077
    Forumdaki

Konuların üzerinden belirli bir süre geçtikten sonra o konuya cevap yazamıyorsun. Bir kaç sayfa geriye gidersen fark edersin. Cevap verememenin nedenini bilmiyorum ama kaldırılmamasının nedeni sitedeki yeni kullanıcılara faydalı olabileceği düşünülmesi.
  • kare-te • 16 Ekim 2007 20:11 • #589079
    Forumdaki

Yer bekçinin yeri az veya çok yer kaplar onun problemi 3009 yılında bu siteyi burada görmek istemiyorum
  • beklicem321 • 16 Ekim 2007 20:57 • #589080
    Tamamen kaldırma yetkimiz yok. Olsa güzel olurdu açıkçası.
    Ve amaçtan sapmamış, kişiselleştirilmemiş, kavga çıkmamış, küfredilmemiş, alakasızlaştırılmış vb. hiçbir konu kapanmaz ;)
  • kare-te • 18 Ekim 2007 01:52 • #589085
    Forumdaki

kime göre alakasızlaştırılma ve sapma oda tartışılır ki geçenlerde birşey yazmıştım eski garajcılar iyi bilirdi o geyiği, tamamen konuyla alakalıydı ama alakasız olduğu gibi birde mesaj atmıştın neyse üzerinde durmak istemiyorum.
    Yazı silmek ya da konu kitlemek zevkliyse sizleri garajın arka sokaklarına bekliyorum ceolarıda alın gelin =)
    Bekçi eğer keşfedersen şifremi topiğe yazma lütfen..
  • duygumm333 • 27 Ekim 2007 17:04 • #589233
    Forumdaki

sana aynen katılıyorum. mesela demin bi konuya bakmak istedim ilgi alanımdı çünkü ama kilitlenmiş ve bence kilitlenmemesi lazımmış.kilitleri açılması gereken birçok konu var ...