Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Söz nota bölümü

• NeGüZeL_İsTnbL • 21 Ekim 2007 03:24 • #589112
    aslında söz nota diye anılmasına rağmen ben o bölümde hiç nota göremedim. pro tabların söz nota bölümüne eklenmesi müzisyen arkadaşlar için daha verimli olabilir. aslında bunu faaliye geçirmenin zorluğu da yok gibi az. söz nota nın altında ekleme yapılacağı zaman pro tab diye bi bölüm ve tabanı eklenirse, eminim ki pro tablara sahip olan birçok kişinin paylaşımlarıyla etkili bi bölüm olabilir söz nota...
  • kare-te • 21 Ekim 2007 03:29 • #589113
    Ayrca söz nota bölümündeki
    Watiz di matriks ?
    olayını anlayamadım bu nedir.
  • SlipknotSlave • 21 Ekim 2007 04:12 • #589114
    sağdan soldan copy paste olan şarkı sözlerini elinle yaz bakıyım çok mu farklı ?
    acaba hangi sitenin alt yapısı dizeli ölçülü şunlu bunlu nota bölümüne sahip ? ki keman,piyano zart zurt notası mı ekleyeceksin ?
    evet guitar pro tabı paylaşımı illegaldir telif haklarından dolayı zira, http://www.mysongbook.com/ vardı önceden girersen anasayfada koca koca yazan
    What's new ?

Providing some tabs - even made by ear - of copyrighted music is illegal. In order to respect the law, downloads have been limited to the [Composition] and [Competition] files. We are going to make our best to find a solution to offer music content without infringing copyrights.
    görmüş olursun inanmadıysan en basitinden yaz sol taraftan metallica diye indirmeye çalış ne diyor ? diğer sitelerde bangır bangır yayınlanma olayı konusuna gelincede bangır bangır albüm yayınlayan bi sürü sitede var dimi ? neymiş demek ki GaRaJ.org telif haklarına saygılı bir site

1 sayfa boş beleş eleştiri yapmışsın ama sonuç yok zaten GaRaJ.org nota yayınlama ya da tab indirme ekleme sitesi değildir, MÜZİK BİRİMİdir videoda ekleyebiliyorsun demoda şarkı sözüde şarkı tabıda vs. bu kadar çok yönlü bir siteyi gel sen yönet bakıyım 2 günde yandımallah diye kaçarsın.
    Forumu bile bu sitenin, diğer birbirinin kopyası sade fontu değişik sitelerden farkını gösterir ki 6 yıllık tarihide bunu kanıtlamıştır.
    bence yeterli donanıma, sisteme sahip söz ve notalar bölümü bi kaç yanlışlık olabilir ama o kadar kusur kadı kızındada olur. gerçekten nota,tab,akor konusunda tam teşekküllü bir paylaşım ortamı arıyorsan bir sürü site mevcut zaten bu sitede kayıtlı 75562 üye görünüyor bugüne kadar hiç mi bu konuyu açan olmadı sence ? guitar pro 5 diye başlık aradığın zamanı bi kaç sayfa öncesine bakmaya ayırsaydın görürdün diye düşünüyorum, birde arşivinden öyle bahsetmişsinki sanki aranılan bir parçayı google a yazıp bulması çok zor (-_\\ eğer gerçekten yeni başlayanları eğitmek gitar öğretmek sürekli güncellemek takip etmek gibi ciddi bir amacın varsa koloniler bölümünde bkz:http://www.garaj.org/koloniler.php bilmem kaç aydır paylaşım yapan Giriş Seviyesinde Davul Dersleri kolonisi mevcut ayrıca koloniyle ilgili makaleler var vs. yani bu işlerin pro tablarıyla olacağını sanmıyorum bu tür bi koloni açmakla başlayabilirsin işe hatta koloninin önemli destekçilerinden biride ben olurum. herneyse eleştirirken biraz daha düşünceli olalım...
  • linde_ • 21 Ekim 2007 07:50 • #589115
    Katılıyorum..
  • beklicem321 • 21 Ekim 2007 12:29 • #589116
    Telif haklarına saygılıyırz ve Guitar Por tabları yayımlanmamaktadır. Bununla ilgili bir ilan bırakmıştım çok çok önceden ama düşündüm ve iptal ettim.

Ben de yaklaşık 10binin üzerinde ki bir arşive sahibim (:P)(Guitar Pro Tab). Ben de biliyorum paylaşmasını ama di mi :) ?

Senin söylediğinle şey ile mp3 paylaşımı yapılmasının bir farkı yok. İkiside illegal.
  • SlipknotSlave • 21 Ekim 2007 15:28 • #589118
    tamam kısmen katılıyorum dediklerine ancak söz nota bölümünün tamamen değişmesi lazım ki bununda çok basit olduğunu sanmıyorum yeni başlayanlar için egzersiz vb. konularda genede tam randıman alınamaz diye düşünüyorum o bölümden. ayda 5-10 kişi farkedip bakar yani, koloniler bence bunun için iyi bi bölüm çünkü sitenin en fazla güncellenen bölümü orası diyebilirim...
  • deception • 21 Ekim 2007 16:56 • #589119
    Affedilmeyen e katılıyorum..Sonucta söz nota bolumunda bulunan tabları ya da akorları yazan da senin benim gibi biri gitar proları yazan da senin benim gibi biri bunda telif hakkı aranamaz eger aranıyorsa bizim herhangi bir sanatcını parcasını calmamız gerekir ya da soyle burada bulunan tabı biri gidip gpye yazıp calsa aynı kapıya cıkmıs olacak ki bir cok kisi tabları gitar prodan ASCI cıktısı alarak buraya koyuyor yani gp tab ile buradaki tab aynı sey.Gene de telif hakkı söz konusuysa bu tabların da kaldırılması gerekiyor.
  • gitarTELi • 21 Ekim 2007 22:54 • #589122
    Watiz di matriks ?
    S Söz G Gitar B Bas A Akor D Davul X Tümü
  • Affedilmeyen2 • 21 Ekim 2007 23:54 • #589124
    Eheheh kayısı nektarı lan bunlar :Ğ
  • kare-te • 22 Ekim 2007 00:14 • #589125
    Düşüncelerini okadar beyenmişlerki başkaları görmesin diye hemen üstünü örtmüşler abi =)