Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Video Bölümü

• kaşif • 31 Ekim 2007 17:41 • #589332
    Okul - eğitim - her öğrenciye bir bilgisayar - yaşasın özgürlük
    Okul - eğitim - kısıtlı sayıda bilgisayar(10-15 öğrenciye 1 tane) - kısıtlı zaman - mecburi kısıtlamalar.

Abi mi?...:)
  • System666 • 31 Ekim 2007 19:00 • #589333
    O laf sana değildi aslında ^_^ En altta senin mesajın olunca oradan cevap yazdım sanki sana yazıyor muşum gibi göründü ^_^

DaRKNeSS
  • sunmoon_13 • 31 Ekim 2007 20:34 • #589334
    evet haklısın mahkumuz :) ayrıca 2 kerede olmazsa daha çok tıkla eni sonu giriyor sabrın sonu selamettir diyerek 10. tıklamada açıldığını hatırlarım garajın...(tabii sonrada msn adresimi silmeyi unutup tüm okulun msn adresini aldığınıda hatırlıyorum o ayrı bir konu.)sen böyle bir konu açtığına göre sürekli okulda giriyorsun nete galiba.fen lisesinde falan mısın??
  • Mephistopholes • 2 Kasım 2007 17:15 • #589351
    Yok,çok denedim açmadı.Adres için sağolun, eve gitsem net yok grev yüzünden...
    Sunmoon...Evet,öyleyim maalesef
  • Mephistopholes • 2 Kasım 2007 17:18 • #589352
    De benim öyle bişi yaptığım yok..Bizim okulda bile bilimsel araştırma hak getire,yani o araştırma işi yalan..Klan falan oynuyolar da zaten bizimkiler :D
    ama ben garajda farkettim yasaklamayı...(msnin nesi varmış,ben babamla msnde konuşuyorum hep,Allah Allah )
  • kaşif • 2 Kasım 2007 21:12 • #589353
    Sen öyle bir şey yapıyorsun demedim ki ben zaten. MEB kısıtlamalarının nedeninden bahsettim. Msn'nin bir şeyi de var demedim. Ben de çok konuşurum msn de eşimle dostumla. You tube'a da girerim sık sık. Ama kısıtlı imkanlara sahip okulumdan değil. Anlatılmak istenen şey farklı orda.
  • SlipknotSlave • 2 Kasım 2007 21:36 • #589354
    haklısın o imkanlar konusunda ve dediğin şeyler hakkında ama sansürle olmaz bu iş birini sansürledi ikisini sansürledi nereye kadar sansürleyebilir, meşgul etmek isteyen her türlü meşgul eder zaten başlat/programlar/oyunlar vb.
    dediğin şeyin baskıyla değil doğru bilinçlendirme ve doğru bilinçle olması lazım. bilgisayarlarında başı boş bırakıldığını sanmıyorum görevli birisi vardır ve laftan anlar heralde...
  • kaşif • 2 Kasım 2007 23:26 • #589357
    Aileler de filtre programları kullanır ya çocuklarının bilgisayarında. Bu da öyle bir amaca hizmet ediyor aslında, çocuklarımızı internetin zararlı yanlarından (bilişim suçları v.b.) korumaya. Uygulamanın eksikleri ya da abartıları var elbette.
    Sansür yerine bilinçlendirme olması konusunda hemfikirim seninle yalnız bilinçlendirme biraz çetrefilli ve uzun vadede başarılabilecek bir iş olduğundan kısıtlamak zorunda da kalıyoruz tamamlayıcı tedavi niyetine.
    Bilgisayarlar da başıboş değil evet öğretmenler ilgileniyor..:)
  • SlipknotSlave • 4 Kasım 2007 16:28 • #589378
    o zaman sansüre hayır bilinçli topluma evet :P