Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni mesajlar

• Metalist_Boy • 17 Kasım 2007 23:25 • #589448
    Enstrüman forumunda bir konu actım.Şu ana kadar sorun teşkil etmeyen ama şu andan itibaren nedenini anlayamadığım bir sorun var.Yeni yazılan mesajları niye göremiyorum? Ben bir tane cevap yazılmış diye ona cevap atarken yukarı cıkıyorum ki bi bakıyorum üste 3 mesaj daha yazılmış ama bunların yeni oldugunu söyleyen bir uyarı yok.Arada isimlerin yanında yeni yazıyo ama cok az denk geldim.Bana anlatabilirmisiniz? Yani yeni mesaj geldigini nerden anlıycaz? Ben yeni diye yazmıyo mesaj geldiginde =S
  • beklicem321 • 21 Kasım 2007 01:29 • #589462
    O kullandığın bilgisayarla alakalı bir durum.
    Oturum açtın ve mesaj yazdın. (Aynı pcden) sonra oturumu kapatıp başka bir bilgisayara geçtin. orada yeni yazılan mesajları göremeyebilirsin(yani yeni olduklarını anlamayabilirsin). çünkü kullanılan çerez farklıdır (cookie)..aynı bilgisayarda denersen farkı anlayacaksın. ya da cookileri siliyorsundur. ondan kaynaklanabilir. şayet sorun devam ederse tekrar yaz yine yardımcı olmaya çalışırım.
  • nazmiyyeaah • 23 Kasım 2007 11:16 • #589478
    firefox mu kullanıyosun explorer mı ?
  • Metalist_Boy • 23 Kasım 2007 21:20 • #589482
    Firefox kullanıyorum. ayrıca ben hiç oturumu kapatmam hep acık dururum garajda cıkmam hiç yani.Ama cookie ler olabilir evet pek sık olmasada silerim ayrıca su an gösteriyo yeni mesajları sanırım cookie den :D teşekkür ederim