Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj Bekçisi ne işe yarıyor bir bot mu?

• fakiratak • 12 Aralık 2007 12:51 • #589533
    Merhabalar değerli garaj üyeleri ve asla bugüne kadar hiçbir mesajıma cevap vermeyen garaj bekçisi. Benim sorum:

Garaj.org' benim için değeri büyük olan sitelerden birisi. Ben ve benim gibi bir çok müzik ile ilgilenen insanların Türkiye'deki en ciddi toplanma merkezi belkide. Fakat bugüne kadar bir çok, bir hafta kala eklemiş olduğum konser haberini konserin olduğu gün ancak yayında görebildim. Bir kere grubun bir konserde ana grupken alt grubumuzun haberi ana sayfada yayınlandı ve ben buna karşı olduğumdan değil merak ettiğimden garaj bekçisine sorgu amaçlı mesaj attım mesajıma cevap gelmedi. bunu dışında eklemiş olduğum konser haberleri bazen çıkmamaya bazende konser gününde ancak garajanda da yerini aldı. Hepsine tamam bi lafım yok yuttum gitti ancak. Bana garajın forum bölümünde bu başlığı açmama sebep olan şey, bir stüdyo başvurusu yaptım gerekli parayı gerekli hesaba yatırdım iki kere garaj bekçisine mesaj attım ve halen bir cevap alamamakla birlikte üzerinden iki gün geçmesine rağmen halen ekleme talebi yolladığım stüdyo garajın stüdyolar bölümünde yok. Buna istinaden sorun şu Garaj bekçisi ne ne işe yarıyor beni sevmiyormu sevmiyorsa nereden tanıyor ? Teşekkürler...
  • linde_ • 12 Aralık 2007 14:25 • #589534
    Garaj Bekçisi bir insan, bot değil.

Ayrıca haber müdürleri yardım ediyor ona ama çok yoğun olabiliyorlar. Senin gibi 100 kişi bir hafta kala bir haber eklese sen yetiştirebilir misin. Asparagas olup olmadığı kontrol edliyor bildiğim kadarıyla. Yani yetişmiyor. Sadece otomatik bazı mesajlar var onlarda gayet normal gerek koloniyle gerek boş galeri gerek ilk üye oluşta onlara kısaca hazır mesaj diyebiliriz..
  • metalikmanyak • 12 Aralık 2007 14:48 • #589535
    Bot değil tabii ki.. Haber konusunda linde'nin dediği gibi müdürlerin elinden geçtikten sonra bir de onay veriliyor bekçi ve Nem tarafından. Garmeslerine cevap vermemesi ise işlerinin yoğunluğundan ve unutkanlığından olabilir.. Umarım başlığı görür ve açıklama yapar..
  • fakiratak • 12 Aralık 2007 15:02 • #589536
    Aslında sorum biraz eleştirisel anlam taşıyor bot olmadığını bende az çok tahmin edebiliyorum. Anca yukarıda yazmış olduğum problemler yüzünden bu soruyo sormak durumunda kaldım. Ben de bir çok kişi gibi bir çok konser haberi ekledim bunların tümü kendi grubumun haberleriydi 1 değil iki değil o yüzden asparagas şüphesi taşıması biraz zor. Hadi diyelim ki ne olursa olsun bu haberlerim için asparagas şüphesindendi.

Stüdyo ekleme talebim için ne diyeceksiniz? Bi asparagasa para yatırmaz herhalde kimse. Bugün ikinci günü ekleme talebi yapıp parayı yatırdığımın. ve benim tahminim bugünde bu iş olacak gibi değil yarın 3. gün.
  • linde_ • 12 Aralık 2007 16:45 • #589537
    Altta yazdığın yoruma cevap yazılmıyor.

Dediğim gibi asparagas olmasa bile günde 100 küsür kişi haber ekliyor dolayısıyla yetişmeme ihtimali var
  • 2_ • 12 Aralık 2007 17:46 • #589538
    arada haberlerı gecıktırırek onaylıyorlar ya da tam olarak gıtmıyor mesala atıyorum dun bı haber ekledıysem 4 gun sonra eklendıgını goruyorum olur yanı buyutecek bır sey yok bunda ılgınctır bekcı benım attıgım mesajların hıc bırıne cevap vermemezlık yapmadı sagolsun bence senın mesajını okumamıstır sana tavsıyem ve ısını saglama almanda yardımcı olacagını dusundugum bı onerım var o da bekcıye mesaj yazdıgında Bu mesajı 'Giden mesajlar' arasında sakla butonuna tıkla ve gıden mesajlar kısmından okuyup okumadıgını takıp et edıyorsanda sorun farklıdır o ayrı :)
  • beklicem321 • 12 Aralık 2007 18:52 • #589539
    Haber müdürleri işlerini yapmaya gayet gösteriyor. Şu anda bildiğim kadarıyla müdür sıfatında (haberlerle ilgili) 2 üye var. nem ve bekçi de ilgileniyor. Müdürlerin de işi çıkabiliyor. Okulları var, işleri var vs. vs. Eminim izin alıp bir süre bakamayacaklarını belirtmişlerdir :)

Kıssadan hisse.. Haklısınız.. gecikme olabilir şu sıralar. Biraz mazur görün. (haberlerin onaylanmasıyla ilgili konuşuyorum)..

Kolay gelsin..
  • İntihar Süsü • 12 Aralık 2007 19:59 • #589541
    Eskiden bana yanıt verirdi =)
  • FuL_TeLiKe • 15 Aralık 2007 23:58 • #589553
    soruna cevaben;

hayır bot değil..
    espri de yapmıyorum..
    nefes bile alıyo aslında..
    .)