Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Şu Meşhur Kurallardan Ötürü Silinen Konum Hakkında

• İntihar Süsü • 15 Aralık 2007 21:56 • #589544
    Forum Kuralları
    • İlan olabilecek mesajlarınız için ilan panosunu tercih ediniz. (Satılık enstrüman, grup kurma gibi)
    • Haber niteliği taşıyan mesajlarınız için haberler bölümünü kullanınız.
    • Mesajınızı, ilgili foruma yazmaya çalışınız.
    • Bir soru soruyorsanız ve yardım bekliyorsanız durumu olabildiğince detaylı anlatınız ki okuyanlar anlayabilsin.
    • Mesajınızı göndermeden önce son bir kez okuyup kontrol ediniz, acele etmeyiniz.
    • Kavga gürültü çıkarmaya meyilli konuları uzatmayınız, cevap yazmayınız.
    • Bu kurallara uymayan mesajlar silinir, forumun huzurunu bozan üyeler forumdan uzaklaştırılır.

Benim öğlen vakti 'Tokio Hotel'in Gothic Hemşerileri' adı altında açmış olduğum konu bu kuralların dışında olmamasına rağmen silinmiştir.
    Bunun sebebini açıkca merak etmiş bulunmaktayım.
    Sevgili forum müdürlerinden bir yanıt taleb ediyorum.

Selametle

Ha ayrıca bilmiyorum belki daha önce gündeme gelmiştir.
    Neyse vazgeçtim...
  • DrumBanger • 15 Aralık 2007 22:16 • #589545
    Açıkçası başlık biraz geyik duruyor ve biliyorsundur ki Garaj'da geyiğe hiç yer yok .
  • İntihar Süsü • 15 Aralık 2007 22:27 • #589546
    Belki ama konunun içeriği eleştiriden ibaretti
  • DrumBanger • 15 Aralık 2007 22:39 • #589547
    O kısımda silen insanın ne düşündüğünü öğrenmek gerek :)
  • delik beyin • 16 Aralık 2007 05:36 • #589555
    link vermek için açılan başlıklar siliniyor garajda. ayrıca hatırladığım kadarıyla bir videoydu başlığında verdiğin link. Videolar bölümü dururken buraya başlık açman yanlış olmuş ve silinmiş doğal olarak. link verdiğin videoyu videolar bölümüne eklemen amacına daha çok hizmet edecektir. selametle..
  • beklicem321 • 16 Aralık 2007 09:06 • #589556
    Doğrudur.

Ayrıca her silinen başlık ya da mesaj için buraya yeni bir konu başlığı açarsanız onu da silerim.
    beni ve Single_FACTORu tanıyorsunuz. Bizler forum yöneticileriyiz. Bizlerle garmesten irtibata geçiniz. Yoksa "neden silindi?" anlamını taşıyan mesajlarınız da silinecektir.
    Duyurulur.
  • CRN_CRN_ME • 22 Aralık 2007 13:18 • #589619
    boşver sadece garaj da değil ben o topic'e yorum yazdım ve youtube de de -10 a kadar batmak üzereyim su anda..belkide bazı insanlar eleştiri kaldıramıyordur... gerçi senin topic te bir geyik söz konusu değildi!