Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bayram tebriği

• metalikmanyak • 22 Aralık 2007 23:24 • #589624
    Afiyet olsun. :D
    bizde koku falan birşey olmadı.herkes kestirmiş kasaplara bırakmış... paketlenmiş halde geldi herkese...çok da rahat oldu.bizde koku çekmemiş olduk :)
    Ya bizim bu civarda da herkes kasaplara götürdü de benim derdim pişme esnası. Koyun eti çok pis kokuyor zaten.. Pişerken de bu koku her tarafa yayılıyor.. Burnumun direği kırıldı yahu..
  • Aria GalaCtiCa • 22 Aralık 2007 23:59 • #589625
    İşte bu yüzden ben kurban bayramından nefret ediyorum:SSSS

Her yer et kokuyo kardeşim. Hayır et yiyen birisi de değilim bir de kokusuna katlanayım. Evde durmuyorum zaten kurban bayramlarında ama akşam eve gelişi var bi de. Bayram benim bayramım olsa içim gitmeyecek ama. Neyse ki bu durum sonsuza kadar sürmeyecek.

Herkese iyi bayramlar.
  • Aria GalaCtiCa • 22 Aralık 2007 23:59 • #589626
    İşte bu yüzden ben kurban bayramından nefret ediyorum:SSSS

Her yer et kokuyo kardeşim. Hayır et yiyen birisi de değilim bir de kokusuna katlanayım. Evde durmuyorum zaten kurban bayramlarında ama akşam eve gelişi var bi de. Bayram benim bayramım olsa içim gitmeyecek ama. Neyse ki bu durum sonsuza kadar sürmeyecek.

Herkese iyi bayramlar.
  • beklicem321 • 23 Aralık 2007 03:22 • #589627
    iyiki nezle olmusum :) ama usuyorum, hastayım :(
    neyse yatayım ben
  • linde_ • 23 Aralık 2007 09:33 • #589628
    Bayramın ikinci günü kafamı baya güzelleştirdim. Güzel kafayla et yedirttiler bana. Ertesi sabah tirim tirim titredim.

Çok fena bir şekilde "et çarptı" bana.

Buradan çıkardığım ders ayık kafayla et yemek veya yememek.

Biraz geç kalmışım bu başlığa bugün dördüncü günü de olsa yine bayram adı altında

Herkese iyi bayramlar.
  • metalikmanyak • 23 Aralık 2007 17:18 • #589635
    Geçmiş olsun.. :(
  • delik beyin • 23 Aralık 2007 19:12 • #589636
    tam gore'culara göre bir bayram

köyde 3-4 tane inek gözümün önünde teker teker kesildi derisi yüzüldü organları parçalandı çok büyük zevk aldım..
  • nazmiyyeaah • 24 Aralık 2007 11:17 • #589637
    tam gore'culara göre bir bayram

delikbeyin, sen kasap olsana ciğerim ya :)))

biz artık kesmiyoruz, güverdiğimiz ve ihtiyacı olanlara kesip veren kuruluşlara veriyoruz. ortada kan revan işkembe kemik hayvan kafası bırakıp dindar geçinip piyasa yapan insanlardan da nefret ediyoruz. neyseki artık ceza veriliyo bu şekilde hayvan kesen canlılara.
  • Soulforger • 28 Aralık 2007 11:50 • #589655
    Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun , malum pek gir(e)miyorum siteye bu sıralar :)

Bu bayramda da insanlardan biraz daha soğuyup hayvanlara biraz daha çok acıdım. Tek güzel yanı cebime para girmesiydi , kredi kartı için güzel oluyor valla :)

Ben hayvan kesmedim , ağaç diktim bahçeye , can almadım , bi bakıma can verdim. Dini amaçla değil , zaten olamaz da. İnsanlar için biraz daha meyve , çocuklar geçerken dalıp bir kaç meyve yer bari geçerken :)
  • l-i-m • 28 Aralık 2007 19:19 • #589656
    Seninle gurur duyuyorum Cenk :p
    Keşfettiğin şey bayağı işe yaramış ;););););)

Şero seni görmeliydi şimdi..

Bu arada eşek kadar oldum , neredeeee o eski harçlıklar ????