Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

sesimi duyan var mı?

• kare-te • 29 Ocak 2008 15:39 • #590029
    bu mesaj silme ve silmeme olayı çok kakalaştı.
    forum bence kapansın.
  • Ktulu • 29 Ocak 2008 15:49 • #590030
    O da ayrı mesele. Bu yüzden foruma yaazn da yok artık zaten.

Bence de kapansın.
  • DrumBanger • 29 Ocak 2008 17:13 • #590032
    Aynı görüşteyim . Kapansın .
  • linde_ • 29 Ocak 2008 18:24 • #590033
    Bir ara en aktif olan bölüm ortaçağ karanlığına bürünmüş gibi..

Bu kadar pasifleştiyse kapanması daha mantıklı..
  • violoncellist • 29 Ocak 2008 19:32 • #590034
    zaten siline siline sadece 'silenkişi' mesajları kalacak burda, tartışıp fikir paylaşılacak bir platform da olmayacak dolayısıyla, görünen mesajların hepsi aynı görüşte ve fikirde olacağı için, malum :) ben de aynı fikirdeyim sizlerle

saygılar
  • beklicem321 • 29 Ocak 2008 20:28 • #590037
    nickini alır duvara çarparım görürsün çoluğu çocuğu!
    hakarete varan yazılarını görmek istemiyorum bu forum açık olduğu sürece burda.
  • l-i-m • 29 Ocak 2008 20:29 • #590038
    Biliyor musunuz keşke böyle konulara NEM den veya bekçiden net bir açıklık getirilse..
    Ben başka bir şey öneriyorum, forum resetlensin ve sabit konular açılsın diğer sitelerde olduğu gibi.
    Mesela, Müzik > Sanatçılar > Yavuz Çetin .. orada sanatçı ile ilgili görüşler yapılır ve bir sanatçı konusu ( topici ) bir daha açılmaz ve forum kirlenmez boşuna..
    Mesela, Enstrüman > Gitar > Fender... orada Fender marka gitarlarla ilgili görüşler yapılır..
    Bu bölümler(garaj,alışveriş,müzik,enstrüman) yine kalır ama sabit başlıklar altında ve üyeler habire geliştirir orayı , kendi sevdiği sanatçıyı müzik> sanatçılar bölümüne ekler , orası öyle uzayıp gider..
    Garaj>şikayetler , öneriler diye yer olur oraya da ilgili konular açılır ve en çok şikayet edilen konu , forum müdürlerine şikayet olduğu için forum müdürleri hakkında bir sabit konu olur , oraya arada bir yetkili bir kişi de yazar sonuca bağlar , sonra yeni şikayetler olur , en çok şikayet edilen konular sabitlenir , ama sabitlenene kadar off topic gibi bir yer açılması lazım ki konunun aktiflik durumu da görülsün ona göre sabitlensin.. fazla uzun yazmayim ki herkes okusun , sonra devam edelim yorumlara.. saygılar
  • beklicem321 • 29 Ocak 2008 20:35 • #590039
    Forumun kullanılmayışını anlıyoruz hepimiz. Aynı konuların açılması bizim buna müdehale etmemiz, saçma konulardan bahsetmek ya da alakasız şeyler yazanların yazılarını silmek de bizim görevimiz. Bu forum işleyişi ile ilgili birşey. Forumun yapısı düzensizse biz müdürler ne yapalım? Bu konuda bizim de isteklerimiz var. Uygulamayı bizler (müdürler) yapamıyoruz. İlgili kişiler de şu anda bu siteyle ilgili değiller. Elimizden birşey gelmiyor açıkçası.

Bekleyip göreceğiz.Ama hakarete varan davranışlar olduğu sürece ben yazıları da silerim, üyeyi de silerim. Bu konuda hiç affım yoktur. Affeden affeder.. Dozunu iyi ayarlamak gerek, şu anda bu forumda ne kadar "aciz" olduğumuzu ben biliyorum. Hani derlerya.. Elimiz kolumuz bağlı diye.. Aynen öyle..
  • l-i-m • 29 Ocak 2008 21:26 • #590040
    Yanlış anlamış olma beni , bir kere bile şikayet etmedim forum müdürlerini , etmem de ve okumuşsan bu konuda kaç kere forum müdürlerinden memnunum dedim.

Önerime gelince bu siz forum müdürlerinin işini kolaylaştırır , habire aynı başlıkları silmek zorunda kalmazsınız ve niye silindi diye laf yemeziniz. Haber niteliği taşıyan( ve yasak olan konuların ) konuların açılmasının da önüne geçilmiş olur sabit başlıklar olunca ve bu sayede işiniz kolaylaşır, kimse niye sildin benim konumu demez ve tek yapmanız gereken hakaret , laf atma vs nitelik taşıyan o mesajları silmek olur , sizler de rahatlar üyeler de...

dipont : bukadar stün nitelikli ve aşırı reklam alan bir site nasıl böyle başı boş bırakılıyor anlamıyorum , müdüler ne yapsın ( bütün müdürler )
  • kare-te • 29 Ocak 2008 21:30 • #590041
    klavyenin tuşları yetmez